אקטיביז’ן מגייסת מפיקת קולנוע מנוסה לסרט הראשון של החברה: Call of Duty

חברת Activision-Blizzard הכריזה על גיוס סטייסי שר (Stacy Sher), מפיקת סרטים מנוסה, שתצטרף לניק ואן-דיק (Nick van Dyk) בהובלת אולפני הקולנוע החדשים של החברה. שר הפיקה בצלחה פרוייקטים גדולים כגון “שמונת השנואים“, “ג’אנגו ללא מעצורים” ו”ספרות זולה”, כמו גם סדרות טלוויזיה.

ואן-דיק, שהיה סגן נשיא בדיסני טרם גיוסו לאולפני הקולנוע של Activision-Blizzard, מרוצה מההחלטה. “הכשרון האדיר של סטייסי מתאים מאוד לאולפני Activision-Blizzard, וביחד נביא את הנכסים האינטלקטואלים של החברה למעריצים קיימים ולקהלים חדשים. […] אני מתרגש מעצם היותה של סטייסי בבניין.”

Activision-Blizzard-Studios

ניק ואן-דיק וסטייסי שר

לאולפני Activision Blizzard יש כבר שני פרוייקטים בקנה. הראשון הוא Call of Duty, אשר עובר עיבוד לקולנוע, ויקבל “עולם סינמטי עשיר” לדברי החברה. המותג הפופולארי צפוי לקבל לפחות שני סרטים, שיכולים להופיע כבר ב-2018 וב-2019 בהתאמה. בנוסף, שוקד האולפן על סדרת טלוויזיה מונפשת בעולם Skylanders, שתיקרא Skylanders Academy, ותכלול בין היתר את ה-Showrunner אריק רוג’רס (Eric Rogers) המוכר מהרצת הסדרה Futurama.

ל-Activision Blizzard יש סדרות משחקים מוצלחות מאוד שניתן להביא לקולנוע. משחקים כמו Diablo, StarCraft או Destiny הם בין הבולטים ביותר, אולם שתי החברות (Blizzard, Activision) וותיקות מאוד ובאמתחתן מותגים מצויינים משנים עברו שניתן לנצל. למשל The Lost Vikings הנוסטלגי או אפילו Pitfall, המשחק ההיסטורי של Activision משנת 1982 שנחשב לאחת מאבות ז’אנר הפלטפורמה.

גיימרים שוחרי קולנוע מחכים כבר לסרטים נוספים המבוססים על משחקים מוכרים, כגון Ratchet & Clank שייצא ב-20 לאפריל השנה, WarCraft שיגיע אחריו ב-26 למאי השנה (ואינו נוצר באולפני Activision-Blizzard), וגם Assassin’s Creed, הצפוי להגיע בסוף השנה, ב-21 בדצמבר.

מקורות
Gamespot
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות