גלקסי S7 וגלקסי S7 Edge

תמונת יח"צ ראשונה של מכשירי הדגל Galaxy S7 ו-S7 Edge חושפת את עיצובם

מועד ההכרזה על סדרת מכשירי הדגל הבאה של סמסונג, Galaxy S7, יתקיים רק בעוד כשלושה שבועות, אולם כבר היום אנו יודעים לומר מה צפוי לכלול המכשיר. תמונה חדשה שמפרסם המדליף הסדרתי אוון בלאס (evleaks) דרך חשבונו ברשת החברתית טוויטר, מציגה כעת את עיצובם של שני הדגמים החדשים של מכשירי הדגל: Galaxy S7 ו-Galaxy S7 Edge.

מהתמונות החדשות ניכר כי סמסונג לא תבצע שינוי מהותי בצד עיצוב שני מכשירי הדגל החדשים, אולם בכוונת החברה לשלב בדגם ה-S7 Edge מסך גדול יותר מזה שהוצג במכשיר ה-Galaxy S6 Edge בשנה שעברה. מסך ה-Galaxy S7 Edge צפוי להגיע בגודל של 5.5-5.7 אינץ' ורומז לכך שסמסונג תוותר על דגם המשך למכשיר ה-Galaxy S6 Edge Plus שהציגה לצד הגלקסי נוט 5 באוגוסט 2015.

לקחנו את תמונת היח"צ המודלפת והצבנו אותה מול תמונות יח"צ של מכשירי ה-Galaxy S6 וה-S6 Edge מהשנה שעברה על מנת לנסות ולהבין מה הם ההבדלים בין שתי סדרות המכשירים. כפי שתוכלו לראות בתמונות המצורפות מטה, ההבדלים היחידים בהם ניתן להבחין הם בכפתור הבית, אשר נראה מרובע יותר בהשוואה לזה שהוצג בדגמים מהשנה שעברה, וכמובן, המסך הגדול של דגם ה-S7 Edge.

גלקסי אס 7 מול גלקסי אס 6

Galaxy S7 Edge מול Galaxy S6 Edge

לצד חשיפת התמונות, פרסם המדליף הותיק אלדר מורטזין, עורך אתר Mobile-Review, בחשבון הטוויטר שלו מידע חדש אודות סוללת דגם ה-Galaxy S7. לפי הפרסום תציע סוללת המכשיר למשתמשים לנגן וידאו למשך למעלה מ-17 שעות רצופות. אם לא די בכך, מוסיף מורטזין כי הנתון הנ"ל מתייחס לשימוש במכשיר כאשר הוא מכוון על בהירות מקסימלית. בשלב הנוכחי לא ידוע האם מדובר בנתון של סמסונג שהגיע לידי המדליף ולא בהכרח מדמה חיי סוללה אמיתיים, אך סביר להניח שזהו המקרה.

סוללת המכשיר, על פי דיווחים קודמים, צפוייה לעמוד על קיבולת של כ-3,000mAh, זאת בהשוואה לסוללת ה-Galaxy S6, שעומדת על קיבולת של 2,550mAh. קיבולת הסוללה אינה לבדה במשוואה, שכן המכשיר יגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 6.0 מרשמלו ועם גרסת TouchWIZ חדשה, העשויות לסייע גם הן בשיפור חיי הסוללה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות