דיווח: אפל תכריז על iPad Air 3 ו-iPhone 5SE ב-15 במרץ

לאחר חרושת שמועות אינטנסיבית למדי ובדיוק כפי שציפינו, טאבלט הדגל Apple iPad Air 3 ודגם האייפון המוזל iPhone 5SE (או iPhone 6C) יוכרזו יחדיו ביום שלישי, 15 למרץ, כך על פי דיווח חדש של אתר הטכנולוגיה 9to5mac.

הודעה זו מגיעה ממקורותיו האמינים של האתר, שדאג לספק לנו במרוצת השנים אינספור דיווחים שהתבררו, בסופו של דבר, כנכונים. על פי דיווחיו הקודמים של האתר, תחשוף החברה במהלך האירוע גם רצועות חדשות במגוון סגנונות, עיצובים וחומרי ייצור עבור שעון ה-Apple Watch, כאשר דורו השני של השעון יאלץ להמתין עד הסתיו הקרוב.

iPad Air 3 Dimensions Leak

ה-iPad Air 3, על פי מגוון דיווחים שרצים לאחרונה ברשת, ישאב מספר אלמנטים מאחיו הגדול, אייפד פרו, כאשר יגיע עם מערך אודיו המשלב 4 רמקולים סטריאופונים, פלאש LED וכן מחבר מגנטי מסוג Smart Connector המסוגל להעביר נתונים ומתח יחד, ומאפשר חיבור של מקלדת או אביזרים נלווים ייעודיים.

כמו כן, שרטוטים חדשים שמצאו דרכם לרשת ביממה האחרונה (מוצגים מעלה), מאשרים את דיווחים אלו ואף מעידים על כך שאפל תגדיל במעט את עובי הטאבלט, שיעמוד על 6.15 מ"מ בניגוד ל-6.1 מ"מ באייפד אייר 2, וכן תרחיב אותו ב-0.1 מילימטרים נוספים.

מקורות
9to5mac
Engadget
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות