פייסבוק מסנג'ר

אפליקציית פייסבוק מסנג'ר עתידה לשלב SMS ותמיכה במספר חשבונות במקביל

נראה כי לא עובר חודש אחד מבלי שאנחנו זוכים לשמוע על חידוש נוסף שמגיע מכיוונה של אפליקציית פייסבוק מסנג'ר הפופולארית. מדיווח חדש עולה כי פייסבוק מתכוונת לאפשר למשתמשים לקרוא ולשלוח הודעות SMS ישירות מאפליקציית המסנג'ר באופן דומה לאפליקציית המסרים המידיים Hanouts של גוגל.

בהדלפה שהגיעה ביממה האחרונה, נראה כי בגרסה עתידית כלשהי של אפליקציית פייסבוק מסנג'ר, רואים באופן ברור לשונית חדשה בתפריט האפליקציה המיועדת כולה ל-SMS. מהתמונות שמחשפו עולה כי הודעות SMS יצבעו בצבע סגול כדי להפריד אותן מצבען הכחול של הודעות הפייסבוק הרגילות.

נזכיר כי בעבר הציעה פייסבוק אינטגרציה עם הודעות SMS, אך אפשרות זו הוסרה לפני מספר שנים מסיבות לא ידועות. ככל הנראה מרגישים בפייסבוק שכעת זהו הזמן הנכון להחזיר את היכולת המדוברת ולהציע אותה באופן מובנה.

facebook messenger

מקור: Android police

בעקבות פנייה של אתר Engadget לצוות פייסבוק מסנג'ר התקבלה אף התייחסות מהדובר של החברה והובהר כי:

אנחנו, בפייסבוק מסנג'ר, תמיד מחפשים דרכים חדשות שיאפשרו לאנשים לתקשר עם האנשים שמעניינים אותם. אנחנו בוחנים כעת את האפשרות לאחד את כל הודעות ה-SMS והמסנג'ר למקום אחד. לאחר איחוד ההודעות באפליקציית מסנג'ר, המשתמש יוכל לראות את ההודעות שמגיעות מפייסבוק וההודעות שמגיעות מ-SMS אחת לצד השנייה.

לצד עניין ה-SMS, אפליקציית פייסבוק מסנג'ר תכלול אפשרות לניהול מספר חשבונות במקביל. פיצ'ר זה יאפשר למספר משתמשים לעשות שימוש באפליקציית מסנג'ר אחת, כאשר כל המשתמשים יוכלו לעבור בין החשבונות השונים בקלות. יכולת זו עשויה להתגלות שימושית עבור משתמשים במדינות מתפתחות שחולקים את מכשירם עם מספר חברים או בני משפחה, או אפילו בשימוש ביתי בטאבלט בו חולקים מספר בני משפחה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות