הידאו קוג'ימה (יוצר סדרת Metal Gear) שוב נפגש עם דל-טורו ונורמן רידוס

הידאו קוג'ימה (Hideo Kojima), המוח מאחורי סדרת משחקי Metal Gear לדורותיה, נפגש לאחרונה עם הבמאי גיירמו דל טורו (Guillermo del Toro) והשחקן נורמן רידוס (Norman Reedus). בעוד שלא נחשפו פרטים על מטרת הפגישות הללו, גם רידוס וגם דל טורו דאגו ליידע דרך טוויטר את מעריציהם שהפגישות מתקיימות, מה שעורר גל תגובות סוער ברשתות החברתיות.

השלישייה המדוברת עבדה בעבר על משחק חדש בסדרת האימה Silent Hill, שאמור היה להקרא פשוט Silent Hills. משחקי Silent Hill ידועים באימה הפסיכולוגית המיוחדת שלהם. במשחקים אלה האימה באה לידי ביטוי בכל האספקטים – המפלצות, התפאורה, המוזיקה ועוד.

אין זה מפתיע, אם כך, שאיחוד המוחות המעוותים של קוג'ימה ודל טורו, שביים סרטים כגון "המבוך של פאן" ו-"הלבוי 2", שידועים במפלצות יוצאות הדופן שבהם, ריגש את מעריצי הסדרה. נורמן רידוס, המגלם את דריל דיקסון בסדרת "המתים המהלכים", אמור היה לשחק את הגיבור הראשי של המשחק. אלא שמסיבות שלא נחשפו המשחק בוטל על ידי קונאמי (Konami), המפיצה היפנית המחזיקה במותג.

לאחר תקופה ארוכה ומתקושרת מאד בה לא היה ברור מה טיב היחסים בין קוג'ימה למעסיקיו בקונאמי, הידאו קוג'ימה הכריז ב-16 בדצמבר 2015 שהחברה שלו, Kojima Productions, מתנתקת מקונאמי. הוא מייד קיבל רוח גבית מסוני, והמשחק הראשון של החברה שלו יפותח עם תמיכה מלאה של סוני העולמית.

לא ברור אם קוג'ימה נפגש עם רידוס ודל טורו בשביל לדון במשחק המדובר, או בפרויקט אחר. עם זאת, ברור לחלוטין שמכיוון שגם סדרת Metal Gear וגם סדרת Silent Hill עדיין בבעלות Konami, קוג'ימה לא צפוי לעבוד עליהן בזמן הקרוב. בינתיים, תוכלו לצפות בטיזר השחיק (Playable Teaser), דמו קצרצר שקוג'ימה ודל טורו הספיקו להוציא לפני שהמשחק בוטל. הוא לא זמין יותר להורדה, אך ישנם סרטונים שלו לרוב, כדי להזכיר לנו מה יכלנו לקבל, ולמה נוכל לקוות בעתיד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות