כך עשויה להיראות Siri על גבי OS X

דיווח: העוזרת הוירטואלית Siri תגיע למחשבי Mac בגרסה 10.12 של מערכת ההפעלה OS X

| יום שישי, 26 בפברואר 2016, 19:33 | מערכות הפעלה

מערכת ההפעלה למחשבים נייחים וניידים, OS X, תקבל לחזקתה את שירותיה של העוזרת הוירטואלית סירי (Siri) החל מגרסה 10.12 של מערכת ההפעלה, הצפויה להחשף במהלך הקיץ הקרוב, כך עולה מתוך דיווח חדש של אתר 9to5mac.

על פי דיווח האתר, אפל בוחנת את שילובה של סירי על גבי מחשבי המקינטוש כבר לא מעט זמן ונכון לרגעים אלו העבודה בנושא קרובה לסיום, כך שהיא תהיה מוכנה להגיע עם העדכון המשמעותי הבא למערכת ההפעלה.

בניגוד למכשירי האייפון, שהפעלת העוזרת הוירטואלית בהם משתלטת באופן מיידי על כל המסך, הפעלתה של סירי במחשבי המקינטוש תתבצע ישירות מצידה הימני של שורת התפריטים העליונה, שם ימוקם הכפתור הייעודי.  לאחר הלחיצה על הכפתור, יופיע מלבן שחור שקוף למחצה, כפי שניתן לראות בתמונת הכתבה הראשית.

עוד נמסר כי בדומה למכשירי האייפון, יוכלו משתמשי המקינטוש להפעיל את סירי באמצעות הגיית צמד המילים "היי סירי" (Hey Siri), אם כי הדבר יתאפשר אך ורק בעת שהמחשב מחובר לטעינה. כאשר אין זה המצב, באפשרות המשתמשים להגדיר קיצור דרך ייעודי במקלדת עבור הפעלת העוזרת הוירטואלית.

כמו כן, מוסיפים מקורות הדיווח כי לצד סירי, שתהווה לאחד מן הפיצ'רים המשמעותיים ביותר ב-OS X 10.12, אנו צפויים לראות ממשק משתמש "יותר מלוטש". מערכות ההפעלה OS X 10.12 וכן iOS 10 צפויות לראות אור ראשון במהלך חודש יוני הקרוב, אז יתקיים כנס המפתחים השנתי של אפל, WWDC. שחרורן הרשמי של צמד מערכות ההפעלה יתרחש רק מספר חודשים לאחר מכן.

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות