דיווח: מערכת ההפעלה Windows 10 למובייל עשויה להגיע ל-Xiaomi Mi5, OnePlus 2

Windows 10 למובייל על גבי Xiaomi Mi 4

מערכת ההפעלה Windows 10 for Mobile אמנם כבר נמצאת בשוק כחצי שנה, אך האחראית על פיתוחה וייצורה, מיקרוסופט, שיחררה אותה ישירות מן הקופסה עם מספר מצומצם של מכשירים, הם Lumia 950, 950XL ו-Lumia 650. מלבד אלו, טרם עדכנה מיקרוסופט מכשירים אחרים התומכים במערכת ההפעלה החדשה.

כעת, נראה שמכשירי ווינדוס 8 או 8.1 הנתמכים לא יהיו היחידים שיזכו למערכת ההפעלה החדשה, כאשר על פי דיווח חדש שמגיע מסין, מיקרוסופט מפתחת בימים אלו רומים (ROM – מערכת הפעלה מותאמת) של ווינדוס 10 למובייל עבור מגוון מכשירי דגל. ביניהם, מוסר הדיווח, נמצאים Xiaomi Mi5 שהוכרז זה עתה, OnePlus 2 ואף OnePlus 3 שצפוי לראות אור רשמי לקראת המחצית השניה של השנה.

דיווח זה עומד בקנה אחד מול ידיעה שעלתה מוקדם יותר החודש ומעידה על כך ששיאומי מתכוונת לחשוף גרסת ווינדוס 10 לסמארטפון הדגל שלה, Mi5. כמו כן, טאבלט הדגל של החברה, MiPad 2, מציעה גרסת אנדרואיד וכן גרסת ווינדוס מקבילה, כך שאם אכן מיקרוסופט עובדת על גרסה מותאמת למכשיר הדגל של שיאומי, לא תהיה זו הפתעה.

בינתיים, משתמשי ווינדוס 8.1 ו-8 בעלי מכשירים התומכים בגרסה 10 של ווינדוס נאלצים להמתין בקוצר רוח לעדכון הגרסה, כאשר מטה חברת התוכנה נותר בשקט וטרם שחרר כל עדכון בנושא.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים