רשת Powerball תציע חללי עבודה באזורי תעשייה לחברות סטארטאפ

צילום: שי אפשטיין

חללי עבודה משותפים הפכו לנפוצים מאוד בארץ בעקבות הכמות ההולכת והגדלה של חברות סטארטאפ מקומיות המחפשות מקומות לשבת בהם. בעוד שמרבית חללי העבודה נמצאים במרכזי הערים, רשת חדשה בשם Powerball מגיעה עם פילוסופיה מעט שונה וכפועל יוצא מכך החליטה להקים את מרכזיה באזורי תעשייה.

חלל העבודה הראשון של חברת Powerball הושק בפארק המדע רחובות-נס ציונה והוא משתרע על שטח של 1,000 מ”ר. כמו מרבית חללי העבודה בארץ, Powerball יספק ליזמים את כל הצרכים כדי לנהל את פעילותם בצורה הטובה ביותר. Powerball יפתח את שעריו ליזמים בודדים, סטארטאפים בעלי שלושה עובדים ואף עבור חברות עם מספר רב יותר של עובדים. המרכז החדש בפארק המדע, שעלותו נעמדת בכ-6 מליון שקל, יהיה הסנונית הראשונה לחללי עבודה נוספים שעתידים להיפתח בערים נוספות תחת רשת Powerball.

מלבד המשרדים המועצבים, Powerball דואגת לספק ליזמים כלים שיעצימו את משך השהות שלהם במשרדי הרשת. Powerball תקיים הרצאות שבועיות, מפגשי נטוורקינג, מיט-אפים ועוד. זאת לצד סיוע לחברות וליזמים בחיבור למשקיעים ולנותני שירות שיכולים לסייע להם בפעילות היומיומית. ב-Powerball מדגישים כי היתרון הגדול שלהם, לצד הפעילויות הנוספות ליזמים, הוא המיקומים בהם המרכז פועל – אזורי תעשייה בעלי נגישות גבוהה.

טל דלמן יזמת ואדריכלית powerball התייחסה לפתיחת החלל העבודה הראשון:

כבעלים של משרד “לבן אדריכלים” צברתי ניסיון רב בתכנון סביבת עבודה המותאמת לחברות הייטק, ומשם נולדה ההבנה בצורך האמיתי של יצירת מרחב עבודה המעודד יצירתיות והמייצר קשרי עבודה, הפרייה הדדית וקהילתיות המותאמת לעולם העסקים העכשווי. הסטארט-אפים מקבלים פתרון נדל”ני, מעוצב להפליא לצד ליווי ופיתוח עסקי ושיווקי המותאמים לצרכיה של כל חברה.

לפרטים נוספים אודות Powerball – לחצו כאן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים