טריילר ראשון ל”מכסחות השדים”

מכסחות השדים מכסחות השדים

אולפני Village Roadshow שחררו היום את הטריילר המצופה ל”מכסחות השדים“, הסרט החדש בו ארבע גיבורות ניו-יורקיות יקחו את מקומם של ארבעת מכסחי השדים הותיקים משנות ה-80.

בטריילר אנו רואים שאבי ייטס (Abby Yates), אשר את דמותה מגלמת הקומיאקית מליסה מקארתי (Melissa McCarthy), היא מומחית לעל-טבעי. ביחד עם ארין גילברט (Erin Gilbert), דוקטור לפיזיקת חלקיקים, אותה מגלמת בסרט קריסטן וויג (Kristen Wiig) והמהנדסת ג’יליאן הולצמן (Jillian Holtzmann) המגולמת על ידי קייט מקינון (Kate McKinnon) הן חוקרות פעילות גוברת של רוחות-רפאים בעיר ניו יורק. לסלי ג’ונס (Leslie Jones) משחקת את פאטי טולאן (Patty Tolan), עובדת ברכבת התחתית שמכירה את העיר כמו את כף ידה ומצטרפת לצוות במטרה לעזור לפתור את הבעיה.

ארבעת כוכבות הסרט הן קומיקאיות ותיקות ב-Saturday Night Live, וזה לא מקרי. מכסחי השדים הותיקים דן אקרויד (Dan Aykroyd) וביל מארי (Bill Murray), שככל הנראה יופיעו גם בסרט בתפקידי אורח, גדלו ב-SNL גם הם. אקרויד היה אחראי לסרט הראשון, והשתתפותו בפרויקט מראה שהוא נותן את ברכתו לחידוש הזה.

הסרט נכתב ומבוים על ידי פול פייג (Paul Feig), הבמאי מאחורי “מסיבת רווקות” ו”מרגלת”, קומדיות נוספות בכיכובה של מקארתי וכוכבות SNL נוספות. לדבריו של פייג, הסרט החדש אינו צפוי להיות סרט המשך לסדרה, אלא יספר את הסיפור מחדש. זאת מכיוון שהוא לא רצה אקט סימבולי של “העברת המשואה”, והעדיף לספר כיצד המכסחות החדשות בונות את כל העסק בעצמן.

הסרט יהיה רווי בהומור סלאפסטיק, אקשן ואפקטים עוצרי נשימה. אין ספק שפייג רוצה לספק את המעריצים הותיקים, ובו זמנית להכניס גם דור חדש למיתוס עם סרט כיפי ובועט שיכבד את קודמיו, אך גם יעמוד בסטנדרטים הקולנועיים שאנו רגילים להם היום.

“מכסחות השדים” צפוי לצאת לאקרנים ב-21 ביולי השנה.

השוואת מפרטים