תוסף חדש לדפדפן מאפשר להחליף את כפתורי ה-Reactions בפייסבוק לכל סט תמונות שתרצו

סט כפתורי הלייק המשודרג של פייסבוק, Reactions, שוחררו לעולם כולו בחודש שעבר וכבר הצליחו לגרום ללא מעט אנשים להביע את רגשותיהם בדרכים חדשות. היתרון הגדול ב-Reactions הוא שכל “תגובה” מוצגת דרך אייקון קטן שמצליח להעביר את כוונת המשתמש גם מבלי לקרוא במפורש מה הוא מסמל. תוסף חדש לדפדפן בשם Reactions Packs, יאפשר לכם לקחת זאת כמה צעדים קדימה ולהתאים באופן אישי את כפתורי ה-Reactions השונים.

התוסף מתאים הן לדפדפן כרום והן לדפדפן פיירפוקס וזמין כבר עכשיו בחנויות התוספים של כל דפדפן. לאחר ההתקנה המשתמש יוכל להיכנס לאתר התוסף ולבחור את התוספים שהוא מעוניין לראות בעת שיטוט בפיד הפייסבוק. נכון לכתיבת שורות אלה ניתן למצוא שם מבחר מצומצם יחסית של Reactions, אך הם בלבד מצליחים להעלות חיוך ורצון עז להוריד את התוסף.

האוסף הראשון שתפס את עינינו הוא “אוסף פוקימון“, שכולל כמה מהפוקימונים האהובים עלינו במספר הבעות פנים מצחיקות שתואמות לכל רגש ורגש ב-Reactions. לצד אוסף זה, ישנו אוסף נוסף שמככב וככל הנראה הוקדש במיוחד לאמריקאים שנמצאים כעת בתקופת בחירות – “אוסף טראמפ“. טראמפ הוא אחד מהמועמדים מטעם המפלגה הרפובליקנית שהצליח ליצור לא מעט כותרות בשל אופיו חם המזג ועוקצני. אוסף ה-Reactions של טראמפ מכיל את מגוון הפרצופים של המועמד השנוי במחלוקת ואנו מניחים כי הוא אחד מהאוספים הפופלארים ביותר (makedonalddrumpfagain#).

טראמפ

המעבר בין האוספים השונים נעשה בצורה קלה ומהירה ישירות דרך האתר של Reactions Packs. לאחר בחירת האוסף הרצוי יש לסגור את לשונית הפייסבוק ולהפעילה מחדש כדי שהשינויים ישמרו. לאחר ביצוע פעולה זו, בכל פעם שתכנסו לחשבון הפייסבוק שלכם מהדפדפן במחשב תוכלו לראות את האיקונים החדשים שהגדרתם צובעים לכם את הפיד. אם אתם מעוניינים בקצת שקט מטראמפ, ניתן בכל רגע לחזור לגרסה המקורית של פייסבוק.

הבשורה המעניינת ביותר של Reactions Packs היא יכולת ההתאמה האישית של כפתורים אלו. כל משתמש שירצה להציע אוסף משלו יוכל לשלוח לצוות המפתחים את התמונות בגדלים המתאימים (יש פירוט שלם באתר) והם ייבחנו זאת. במידה והאוסף יאושר הוא יתפרסם באתר, לצד קרדיט ליוצר, ויהיה זמין לכל משתמשי התוסף.

לפרטים נוספים ולשימוש בתוסף – לחצו כאן.

השוואת מפרטים