הבמאי ג'יי ג'יי אברהמס עובד עם Valve על סרטים בעולם Portal ו-Half Life

ג'יי ג'יי אברהמס (J.J. Abrams), היוצר של "אבודים" והבמאי של "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר", מאשר שהחברה שלו, Bad Robot, עובדת על סרטים ל-Portal ול-Half Life, המשחקים הידועים והאהובים של Valve. לא נמסרו בשלב זה פרטים על תאריך צפוי לאקרנים.

אברהמס וגייב ניואל (Gabe Newel), מייסד ומנהל Valve, עבדו בעבר על שיתופי פעולה קטנים ונראה ששניהם היו מרוצים מהם, וכעת מתקדמים לפרוייקטים גדולים יותר. לפי אברהמס, "יש כותבים, ועובדים על שני הסיפורים האלה". 

אבהרמס דיבר על הסרטים בזמן אירוע ל-10 Cloverfield Lane, סרט חדש בעולם של "קלוברפילד", גם הוא בפיתוחה של Bad Robot. במאי הסרט, דן טרכטנברג (Dan Trachtenberg), זכה לפרסום מצומצם כאשר ביים סרט קצר שנקרא Portal: No Escape, כך שלאברהמס יש כבר בשרוול במאי נלהב לסרט.

בעת האחרונה אנו עדים למספר מותגים העושים את דרכם מתעשיית המשחקים לקולנוע. מספר סרטים צפויים לצאת עוד השנה, ביניהם Warcraft ו-Assassin's Creed, ומאז תחילת השנה ראינו גל של הכרזות על סרטי-משחקים נוספים.

מעריצי Valve האדוקים מצפים כבר שנים להכרזה על משחק חדש בסדרת Half Life. ההמתנה ל-Half Life 3 אמנם נמשכת, אולם המעריצים יכולים להתנחם בינתיים בסרט המתרחש באחד מעולמות המשחקים האהובים ביותר.

מקורות
RPS
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות