צפו בטריילר לסרט “האשליה 2”

סרט ההמשך ל”האשליה” (Now You See Me 2) צפוי לצאת הקיץ, והטריילר שלו כאן. בסרט הראשון ארבעה אמני אשליות המכנים עצמם “ארבעת הפרשים” שודדים בנקים ומחלקים את הכסף לקהל במופעים שלהם.

כבכל סרט שוד, מדובר בסרט עם קאסט גדול ומרשים. כוכבים מהסרט הקודם שמשתתפים גם בחדש הם וודי הארלסון (Woody Harrelson) המשחק מנטליסט, ג’סי אייזנברג (Jesse Eisenberg) המשחק אמן אשלייות, דייב פרנקו (Dave Franco) המשחק שרלטן ופורץ מנעולים עם ידיים זריזות, מורגן פרימן (Morgan Freeman), מייקל קיין (Michael Caine) ומארק רופאלו (Mark Ruffalo), ששיחק את סוכן ה-FBI שמנסה לתפוס אותם בעת מעשה.

לסרט החדש מצטרפות מספר דמויות, ביניהן ליזי קפלן (Lizzy Kaplan), המחליפה את אמנית הבריחה של הצוות מהסרט הקודם. את הנבל בסרט יגלם לא אחר מאשר דניאל רדקליף (Daniel Radcliffe), שמצליח לאסוף לא מעט תפקידים מעניינים מאז סיומה של סדרת “הארי פוטר”.

רדקליף הוא גאון טכנולוגי צעיר, שחוטף את “הפרשים” כדי שיבצעו בשבילו את השוד הגדול ביותר שהם ביצעו אי פעם. כעת יהיה על הפרשים להציל את עצמם, לחשוף ולהפליל את הפטרון הלא-רצוי שלהם, ועל הדרך גם לבצע את שוד המאה, כי אם מתחילים משהו עדיף כבר לסיים.

“האשליה 2” צפוי לצאת לאקרנים בארצות הברית ב-10 ליוני השנה.

השוואת מפרטים