ערוץ הטלוויזיה האמריקאי AMC מגיע לישראל

סדרות AMC סדרות AMC

ערוץ AMC, שאחראי ל”שובר שורות”, “מד מן”, “המתים המהלכים” ועוד לא מעט סדרות מצליחות, מגיע לישראל כבר בסוף החודש. הערוץ מיוצג בישראל על ידי “עמי אלה תקשורת” ויהיה נגיש למנויי Yes ו-HOT. הוא יופיע באפיק 19 בשני השירותים.

הערוץ הישראלי יהיה נגיש החל מה-31 במרץ, ובמהרה יתחיל להריץ את הסדרות שאמורות לקבל עונות חדשות בקרוב, כדי שהצופים הישראלים יוכלו לסגור את הפער, והבכורות של העונות החדשות יעלו בסמוך ליציאתן בארצות הברית, מתורגמות לעברית.

בין הסדרות החדשות שצפויות לעלות תוכלו למצוא את “אימת המתים המהלכים” (Fear of the Walking Dead), סדרת ספין-אוף ל”מתים המהלכים” המצליחה, המתרחשת בתחילת אפוקליפסת הזומבים בלוס-אנג’לס, כלומר במיקום וזמן שונים מהסדרה המרכזית. העונה השנייה צפויה לצאת ב-10 באפריל בארצות הברית, מה שאומר שהיא תשוחרר לערוץ הישראלי בטווח של עד 24 שעות אחרי. פרק הבכורה של העונה הראשונה ישודר ב-6 באפריל לצופים הישראלים.

סדרה בולטת נוספת היא “אנושיים” (Humans), רימייק לסדרה שוודית על עולם אלטרנטיבי לשלנו, בו הגאדג’ט החדש והפופולארי ביותר הוא לא אייפון חדש, אלא Synth – רובוט-משרת בעל דמיון רב לבני אדם, שגר בביתנו כדי לשרת אותנו. העונה השנייה צפויה לעלות לאוויר במהלך השנה, ופרק הבכורה של העונה הראשונה ישודר ב-6 באפריל בערוץ הישראלי.

סדרות נוספות שיוצגו בימים הראשונים של הערוץ הישראלי הן “אדמת הפקר” (Into the Badlands), שומר לילה (The Night Manager) בכיכובו של יו לורי (Hugh Laurie) ו-Hap and Leonards. בהמשך צפויים גם שידורים חוזרים של סדרות ותיקות יותר, כמו גם של סרטים מאולפני MGM. המטרה הסופית היא להביא את לוח השידורים של הערוץ בארץ למצב בו הוא תואם אחד-לאחד את לוח השידורים הבינלאומי של הערוץ.

השוואת מפרטים