הוכרזה: Xiaomi Mi TV 3S – מסך קעור להמונים

טלוויזיה Xiaomi Mi TV 3 (תמונה: Xiaomi) טלוויזיה Xiaomi Mi TV 3 (תמונה: Xiaomi)

היצרנית הסינית שיאומי (Xiaomi) אמנם התפרסמה בזכות הסמארטפונים הזולים והאיכותיים שהיא מציעה, אך יש לה שלל מוצרים גם בתחומים אחרים: ה-Xiaomi Mi TV 3S היא טלויזיה חדשה המתהדרת במסך קעור בגודל 65 אינץ’ עם מגוון יכולות מתקדמות.

עובייה של הטלוויזיה החדשה עומד על 5.9 מ”מ בלבד – כעוביו של סמארטפון מתקדם. היא טומנת בחובה מערכת-על-שבב מתקדמת מסוג Mstar 6A928, המציעה ארבע ליבות מסוג Cortex-A17 הפועמות בתדר של 1.4 גיגה-הרץ. בגזרת הזיכרון תמצאו שני גיגה-בייט של RAM ושמונה גיגה-בייט של אחסון. המערכת תפעיל את שלל יישומי הטלוויזיה החכמה במהירות וגם תטפל בקידודי אודיו מתקדמים כדוגמת Dolby ו-DTS.

Xiaomi Mi TV 3
Xiaomi Mi TV 3

אף על פי שהטלויזיה מיוצרת בידי Xiaomi, פאנל התצוגה מיוצר על-ידי סמסונג, אשר נחשבת לאחת מיצרניות הטלוויזיות הטובות ביותר, עם פאנלים איכותיים ואמינות גבוהה. הטלויזיה החדשה של Xiaomi מאפשרת להנות ממסכיה האיכותיים של סמסונג במחיר מוזל מבלי לשלם על המותג היוקרתי. היא מגיעה עם סאונד-בר אלחוטי מתקדם מדגם Mi TV Bar, המציע שישה דרייברים איכותיים המעצימים את חווית השמע.

הטלוויזיה החדשה תושק בקרוב במחיר של 8,999 יואן (שהם כ-5,300 שקלים), ויחד עם הסאונד-בר הכלול בערכה בהחלט מדובר בעסקה משתלמת (מחירו של הדגם המקביל מבית סמסונג עומד על כ-18,000 שקלים). ככל הנראה, היא לא תימכר באופן רשמי מחוץ לגבולות סין, וכל עוד אף יבואן לא ירים את הכפפה התענוג יישמר לסינים בלבד.

השוואת מפרטים