Logitech G900 Chaos Spectrum

Logitech G900 Chaos Spectrum

האלחוט גבר על החוט: Logitech מכריזה על G900 Chaos Spectrum – עכבר פורץ דרך

יצרנית הציוד ההיקפי Logitech הכריזה על עכבר מחשב חדש ומהפכני: ה-G900 Chaos Spectrum הוא עכבר אלחוטי חדש בעל זמן תגובה מהיר משל עכברים חוטיים – תכונה שעד כה נחשבה לבלתי אפשרית.

העכבר החדש פותח בידי צוות של כ-80 אנשים במשך שלוש שנים במטרה להוות אלטרנטיבה אמיתית לעכברים החוטיים. עד כה, הנוחות שבאלחוט הגיעה עם מספר חסרונות בלתי נמנעים: זמן סוללה מוגבל, איכות חיבור מוטלת בספק והגדולה ביותר – זמן תגובה איטי משמעותית משל עכברים חוטיים.

בשל החסרונות שצוינו, גיימרים רבים בחרו לדבוק בעכבר החוטי המסורתי ולהתמודד עם חוסר הנוחות שבחוט המחובר. Logitech חיפשה פיתרון אמיתי עבור אותם גיימרים, והוא מגיע בדמות ה-G900 החדש. העכבר החדש מציע זמן תגובה נמוך משמעותית משל עכברים חוטיים מובילים (כדוגמת ה-Razer DeathAdder וה-SteelSeries Rival 300), וגם עמידות גבוהה במיוחד בפני הפרעות אלקטרומגנטיות.

Logitech G900 Chaos Spectrum

Logitech G900 Chaos Spectrum

העכבר מתוכנן בצורה סימטרית, כך שהוא מתאים גם עבור שמאליים וגם עבור ימניים. הוא מכיל סוללה בקיבולת נאה של 720 מילי-אמפר לשעה, המספקת 24 שעות של שימוש – די והותר עבור כל תחרות MLG. אם תכבו את נוריות ה-LED, תוכלו לחלץ ממנה עוד שמונה שעות של שימוש. משקלו של העכבר עומד על 109 גרם בלבד. בנוסף לחיבור האלחוטי, הכבל המצורף מאפשר להשתמש בעכבר כעכבר חוטי.

העכבר החדש יושק בחודש אפריל עבור 150 דולר, וככל הנראה ישמח גיימרים רבים ברחבי העולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות