פטנט חדש של סמסונג מעיד: הסמארטפון המתקפל נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים

אנו רגילים לשמוע על פטנטים אותן מגישות מגוון יצרניות סמארטפונים שונות, כשאלו, ברובם, מתפרסמים חודשים ולעיתים שנים לאחר שכבר הוגשו לאישור בפועל. כעת, פטנט חדש של סמסונג שהוגש ע"י החברה לפני מספר שבועות בלבד, מתפרסם ברשת ומעיד על כך שהסמארטפון המתקפל, עליו שמענו לא מעט פעמים, נמצא בשלבי פיתוח מתקדמים.

הסמארטפון המתקפל, עליו עובדת סמסונג תחת פרוייקט בשם Project Valley, עשוי להפוך למציאות בקרוב, כאשר בפטנט ובתמונותיו המצורפות כאן, מתארת סמסונג באופן מלא את המנגנון שיאפשר למכשיר להתקפל.

נוסף על כך, ניתן לראות כי בחלקו הקדמי של המכשיר הוא יראה סטנדרטי לכל דבר, כאשר ישלב מסך גדול אחד, בעוד חלקו האחורי נראה כעשוי משתי יחידות המופרדות אחת מן השניה באמצעות מנגנון מכני שיאפשר לקפל את המכשיר. פאנל המסך צפוי להיות מסוג OLED גמיש. על מנת שהמכשיר יוכל להתקפל באופן מוחלט וללא כל הפרעה, משלב המנגנון המכני צמד מגנטים שישמרו עליו מקופל היטב.

Samsung Foldable Smartphone Patent 1

בהתאם לדיווחי עבר, עשויים Project Valley והסמארטפון המתקפל של סמסונג להפוך רשמיים במהלך המחצית השניה של השנה, אם כי על פי הערכות חברת המחקר IHS, הדבר יתרחש אך ורק בתחילת 2017, זאת בעקבות מגבלות טכנולוגיות שונות.

מקורות
Phone Arena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות