אפליקציית Waze תודיע לכם כאשר עברתם את המהירות המותרת

| יום רביעי, 30 במרץ 2016, 13:18 | אפליקציות
תגיות: waze

שירות המפות מבוסס האפליקציה Waze מוסיף אפשרות התרעה חדשה שתוצג בפני משתמשיו ברגע בו עברו את המהירות המותרת באזור מסוים. אפשרות הצגת התרעות המהירות הושק במספר מצומצם של מדינות, בהן אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קולומביה, צ'כיה, אל-סלבדור, צרפת, הונגריה, איטליה, לטביה, ליכטנשטיין, הולנד, ניו-זילנד, שבדיה, שוויץ, טרינידד, טובאגו ואורוגוואי. לשאר המדינות בעולם, מבטיחים ב-Waze, תגיע האפשרות בקרוב.

התרעות המהירות יוצגו בפני המשתמשים על גבי המפה באופן ויזואלי ברגע בו זוהתה חריגה מן המהירות המותרת. כבר היום מאפשרת אפליקציית Waze את הצגת מהירות הרכב בזמן נסיעה על גבי המפה, והתוספת החדשה תאפשר הצגת פריט מידע נוסף בדמות שלט שיציג את המהירות המותרת באזור בו נמצא הרכב עת עברו הנהגים את המהירות המותרת.

waze-speedometer

בעמוד הגדרות המשתמש ניתן מרגע כניסת העדכון החדש להגדיר את אופי השימוש בו. תוכלו להציג את מד המהירות על גבי המסך וגם את התרעות החריגה במהירות ולנגן צליל כאשר עברתם את המהירות המותרת, אולם ניתן גם לבטל אופציות אלו אם אינכם מעוניינים בהן. בתפריט ההגדרות של אפליקציית Waze נוספו כעת אפשרויות לבחירה מתי יוצגו ההתרעות, כאשר האפשרויות כוללות הצגתן לאחר חריגה של 5%, 10% או 15% מעבר למהירות המותרת באותו איזור.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות