הסטודיו The Chinese Room עובד על משחק תפקידים איזומטרי חדש

| יום שני, 4 באפריל 2016, 16:20 | משחקים

הסטודיו The Chinese Room העצמאי, הידוע בשל משחקים כמו Everybody's Gone to the Rapture ו-Dear Esther, עובד בימים אלה על משחק חדש בשם Total Dark. בשונה לחלוטין מהמשחקים שהפכו את הסטודיו למפורסם, שהיוו מעין "סימולטור הליכה" בהם חוקרים את הסביבה ומפענחים את הסיפור החבוי בה, המשחק החדש יהיה מסורתי הרבה יותר: משחק תפקידים איזומטרי. לא נמסר תאריך שחרור צפוי בשלב זה.

Total Dark מצטרף לשורה של משחקי תפקידים איזומטריים מהשנים האחרונות, שנראה כי חוזרים אט אט לאופנה. משחקים מסוג זה היו פופולאריים מאוד בשנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000, כמו Baldur's Gate, Fallout ו-Planescape Torment. מאז לקח הז'אנר הפסקה עד להתעוררות מחודשת בשנים האחרונות, הרבה בזכות Kickstater. שחקני הז'אנר יכולים להנות ממגוון משחקים כמו Pillars of Eternity, Divine Divinity, Wasteland 2 ואחרים, וכעת, נוסף עוד משחק לרשימת הכותרים שניתן לצפות להם.

לפי מנהל הסטודיו דן פינצ'בק (Dan Pinchbeck), בעוד שהשם Total Dark מעיד על אווירה אפלה, המשחק צפוי להיות דווקא קליל יותר מהכותרים הקודמים של הסטודיו, ופחות עגמומי. פרט מעניין אודות המשחק הינו ש-Total Dark החל את דרכו בתור משחק לוח, וייתכן ש-The Chinese Room עוד יבצעו אדפטציה וישחררו משחק לוח באותו שם, מתישהו בעתיד.

פינצ'בק מודע לכך שקהל הגיימרים לא ציפה מהסטודיו לפתח משחק תפקידים איזומטרי, ומגיב באומרו כי הסטודיו יותר ממסוגל לבנות משחק בסגנון זה. "אנשים שמכירים אותנו בזכות Everybody's Gone to the Rapture ו-Dear Esther מניחים שזה סוג המשחקים שתמיד נעשה," הוא אומר, ומסביר כי הדבר אינו נכון. למעשה, הסטודיו כבר הפיק משחקים בעלי אופי קליל יותר, כמו Antlion Soccer (מוד ל-Half Life 2).

מקורות
RPS
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות