נציג מייקרוסופט על אינטגרציית ה-Xbox Live ב-WP7: משחקים מבוססי תורות בהשקה, משחקים בזמן אמת בהמשך

| יום רביעי, 25 באוגוסט 2010, 12:32 | סלולר
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IWqjFU5WCB8&feature=player_embedded[/youtube]

אם נדמה לכם שבזמן האחרון זוכה Windows Phone 7 לעודף אזכורים וכותרות באתרים כמו זה – אתם לא לבד. אבל כמו כל מוצר חדש לחלוטין (הרי בינה לבין Windows Mobile אין שום קשר), היא מעוררת הרבה תשומת לב – והאפשרות היחידה שלכם להימנע ממנה היא לנתק את ה-Windows 7 שלכם מהאינטרנט עד יעבור זעם ההשקה. אבל אם עדיין מעניין אתכם לשמוע ולראות עוד משהוא על מערכת ההפעלה הסלולרית של מייקרוסופט – אתם בחדשה הנכונה.

אחת הבשורות הגדולות של WP7, כידוע, היא השילוב של פלטפורמת הגיימינג Xbox Live. אך עד עתה, בכל ההדגמות של המערכת, כולל זו שנראתה כאן אצלנו, נשאר החלק הזה שלה רחוק מעין המצלמות (והציבור). בסוף השבוע האחרון, באירוע X10 של מייקרוסופט בטורונטו, סוף סוף נראתה גם "מרכזת" (Hub) ה-Xbox Live בפעולה. נציג החברה, גרג מיליגן, הדגים את אחד ממכשירי האבטיפוס של LG (שממנו כנראה נולד ה-GW910 היפהפה), הראה את אגף המשחקים הריק (נכון לרגע זה), אך אז ענה לשאלתו של כתב rgbFilter על משחקים בין קונסולות לטלפונים:

בהתחלה יהיה הכל מבוסס על תורות. אנו עובדים על משחק קונסולה-נגד-טלפון בזמן אמת, דרך WiFi – שוב, רשתות סלולריות 'רגישות' לזה. אך זה לא יהיה על היום הראשון – ביום הראשון יהיו משחקים מבוססי-תורות ומשחקי-בונוס במסגרתם שלב סלולרי פותח שלבים או כלי נשק נוספים וכו' במשחק הקונסולה. אנחנו בהחלט עובדים על יכולת משחק קונסולה-נגד-טלפון בזמן אמת. זה משהוא שעובדים עליו ומצפים שיהיה שם בעתיד.

צפו בסרטון ההדגמה בן רבע השעה – אם רבע-השעה הקודמת (בעברית!) לא הספיקה לכם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות