אקטיביז'ן תוציא משחק חדש של "מכסחי השדים" במקביל לסרט

בוודאי שמעתם על "מכסחי השדים", או נכון יותר – "מכסחות השדים", הסרט הבא בסדרת Ghostbusters הפופולארית. הטריילר הראשון לסרט יצא לפני כחודש וחצי וזכה לתגובה צוננת מצד הקהל – אך אקטיביז'ן כנראה סומכת על הצלחתו, שכן החברה תשיק משחק חדש של "מכסחי השדים" באותו יום בו הסרט יגיע לקולנוע בקיץ הקרוב.

את המשחק החדש נחווה ממבט עילי (בסגנון דיאבלו \ משחקי MOBA) ובו נתמקד בלכידת רוחות ושדים, כמובן. עם זאת לא נזכה לשחק בו את "מכסחי השדים". במקום, אנו משחקים כמה מתלמדים השומרים על המפקדה בזמן ש"מכסחי השדים" האמיתיים יוצאים למשימות אחרות. כנראה שאקטיביז'ן לא יכלה, או לא רצתה, להתבסס דווקא על דמויות הסרט החדש ולכן מציעה לנו דמויות נפרדות. נוכל לבחור מבין ארבע דמויות, כל אחת מהן מייצגת סגנון משחק שונה.

המשחק עצמו מתרחש לאחר אירועי הסרט החדש, ובתור "מכסחי שדים" מתחילים נוכל לשדרג ציוד ואת יכולות הדמויות, ככל שנתפוס יותר רוחות. כצפוי, המשחק יכלול גם פריטים לאיסוף ברחבי השלבים, שייפתחו גם הם בונוסים שונים עבור השחקנים. עוד מסתמן כי המשחק יתמוך בשיתוף פעולה הדוק בין שחקנים, שיידרש על מנת לתפוס חלק מהאוייבים במשחק.

המשחק צפוי להגיע ב-15 ביולי, 2016, לקונסולות ה-Xbox One, PlayStation 4 והמחשב האישי.

בנוסף הכריזה Activision על משחק של "מכסחי השדים" לפלטפורמות הניידות, שייצא גם הוא בחודש יולי. מדובר במשחק שיתוף פעולה (Co-op) בשם Slime City, שייצא לאנדרואיד, iOS ואפילו למכשירי Kindle של אמזון.

מקורות
Eurogamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות