אפל

מערכת ההפעלה iOS 10 תיחשף בכנס המפתחים WWDC 2016 של אפל ב-13 ביוני

ענקית הטכנולוגיה האמריקאית, אפל, תערוך את כנס המפתחים השנתי WWDC 2016 בעוד פחות מחודשיים, בין התאריכים 13 ל-17 ביוני, כך מוסרת לא אחרת מאשר סירי, העוזרת הוירטואלית של מכשירי המובייל מבית החברה.

את ההודעה המפתיעה סיפקה העוזרת הוירטואלית כאשר נשאלה "מתי יתרחש כנס WWDC?". בתגובה לכך, כפי שניתן לראות מטה, מסרה סירי:

כנס המפתחים הבינלאומי (WWDC) יתרחש החל מה-13 ועד ל-17 ביוני, בסן פרנסיסקו. אני כ"כ מתרגשת!

בשלב הנוכחי אפל טרם אישרה באופן רשמי את הדברים ואף לא העלתה לאתר המפתחים שלה את עמוד ההרשמה ומידע אודות הכנס, כפי שנוהגת לבצע מדי שנה. הודעתה של העוזרת הוירטואלית, אגב, מגיעה בהמשך לדיווח קודם בנושא, שהעיד על קיום האירוע באותם תאריכים בדיוק.

במהלך כנס המפתחים צפויה החברה מקופרטינו לחשוף באופן רשמי את מערכת ההפעלה למובייל iOS 10 וכן את הגרסה החדשה עבור מערכת ההפעלה למחשבים בייצור החברה, Mac OS X 10.12. לצד אלו, סביר כי נראה גם את WatchOS 3.0 ואף גרסה חדשה ל-tvOS.

בשנים האחרונות מקפידה אפל להציג במהלך אירועי WWDC השנתיים עדכוני תוכנה שונים עליהן עבדה בשנה החולפת, אם כי לא נשללת האפשרות שנראה השנה במהלך הכנס גם מוצרים חדשים, כדוגמת עדכון לסדרת מחשבי ה-Macbook או iMac.

על פי דיווחים קודמים, עשויה אפל לחשוף באירוע את שעון ה-Apple Watch 2, שככל הנראה יציע מבנה זהה לקודמו ושידרוגים מתחת למכסה המנוע. את מכשירי האייפון הבאים, iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus, תשמור אפל, כך נראה, עבור אירוע הכרזה נפרד שיתרחש בחודשי הסתיו הקרוב.

עדכון: אפל אישרה באופן רשמי את מועדי כנס המפתחים WWDC 2016 וניתן כעת לצפות במידע אודות הכנס באתר הייעודי של החברה.

מתוך אתר WWDC 2016 של אפל

מתוך אתר WWDC 2016 של אפל

על מה לדעתכם תכריז אפל בכנס המפתחים הקרוב? שתפו אותנו!

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות