צוות העורכים של TechCrunch יקיים תחרות סטארטאפים בישראל

באירוע מיוחד שיתקיים ב-22 ביוני יגיעו מיטב העורכים של הבלוג הטכנולוגי המוביל TechCrunch לאירוע מיוחד לקהילת היזמות המקומית. האירוע מתקיים בשיתוף פעולה ובחסות סוכנות יחסי הציבור בלונד 2.0 ובנק לאומי ולאומיטק, זרוע בנקאות ההיי-טק של קבוצת לאומי. הכנס יאגד תחתיו את דמויות המפתח בתעשייה המקומית ויכלול אנג'לים, קרנות הון סיכון, יזמים וחברות סטארט-אפ.

לב ליבו של האירוע היא תחרות בה ייקחו חלק סטארטאפים מקומיים אשר יעבור סינון קפדני לפני הכניסה לתחרות. לאחר אותו תהליך מיון, ייבחרו עשרה סטארטאפים ישראליים אשר יזכו ללווי והדרכה מעורכי TechCrunch, שיכינו אותם לקראת התחרות עצמה שתתקיים באותו הערב. אותם עשרה סטארטאפים יתחרו אחד בשני מול פאנל שופטים שיכלול את עורכי TechCrunch ונציגי קרנות הון סיכון.

הזוכים בתחרות יזכו להציג בכנס "TechCrunch Disrupt" שיתקיים ב-5 בדצמבר 2016 בלונדון. כנס זה נחשב כיום לאחד האירועים המובילים בעולם בקרב קהילת ההיי-טק הגלובאלית, והוא מתקיים מידי שנה בערים סן פרנסיסקו, ני יורק, לונדון ובייג'ינג. במהלך הכנס, סטארטאפים נבחרים מכל העולם מקבלים הזדמנות נדירה להציג את מוצריהם בפני משקיעים פוטנציאליים וקרנות מובילות.

מנכ"לית לאומי, רקפת רוסק עמינח:

ישראל הפכה בשנים האחרונות לבירת חדשנות עולמית. יש כאן הרבה חברות צעירות, רעבות להצלחה ובעלות פוטנציאל, שצריכות את אותה דחיפה קטנה כדי לפרוץ קדימה. על כן, אנו בלאומי שמחים לחבור לאחת מפלטפורמות ההיי-טק המובילות בעולם על מנת לייצר עבור אותן חברות את קפיצת המדרגה הנחוצה. החיבור שלנו עם TechCrunch מהווה, עבורנו, נדבך נוסף וחשוב במהפיכה שמוביל לאומי בישראל בשנים האחרונות, אשר כוללת השקעה ושיתופי פעולה עם סטארט-אפים רבים בתחום הפינטק, במטרה לעצב את בנקאות המחר.

לפרטים נוספים והרשמה – לחצו כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות