צפו: טריילר מלא ראשון לסרט Jason Bourne

ג'ייסון בורן

אולפני יוניברסל שחררו טריילר מלא ראשון לסרט Jason Bourne, הסרט החמישי בסדרת סרטי "זהות" והרביעי שעוקב אחרי ג'ייסון בורן עצמו, שמשוחק שוב על ידי מאט דיימון (Matt Damon).

בניגוד לטיזר הסופרבול הקצר, הטריילר החדש הרבה יותר ברור מבחינת הכיוון שעלילת הסרט תיקח. לאחר שבורן הצליח להיזכר בחייו ולהחזיר לעצמו את זהותו, תעלומות רבות עדיין לא פתורות. בעוד שבורן הוא ללא ספק גיבור הסרט, נראה שהסרט מתנהל לא רק מנקודת המבט שלו, אלא גם מנקודת המבט של ה-CIA, שהפעילו את בורן בעבר, לפני שמחקו את זהותו.

נראה שב-CIA חוששים מפניו, אך את המלחמה שלו בורן לא מנהל נגדם הפעם. את הסוכן שפועל מול בורן משחק טומי לי ג'ונס (Tommy Lee Jones) מ"גברים בשחור", וג'וליה סטיילס (Julia Stiles) חוזרת לתפקיד הסוכנת ניקי, שמנסה לסייע לבורן.

אפשר לראות בטריילר לכמה רגעים גם את ונסן קאסל (Vincent Cassel) מ"ברבור שחור", "בלתי הפיך" ואחרים, שברבים מהם הוא שיחק את הנבל. גם כאן הוא לא אחד מהחבר'ה הטובים, אך תפקידו המדויק בסרט לא ברור עדיין, ואולי עדיף שכך.

הסרט מבויים על ידי פול גרינגראס (Paul Greengrass), שביים גם את הטרילוגיה המקורית, והסגנון הייחודי של הסרטים נראה כבר בטריילר. הסרט שוב ייקח אותנו ללוקיישנים שונים בעולם, וישלב עלילת מתח עם סצנות אקשן מהירות וברוטליות, בדומה לאלה שאפיינו את סרטי בורן עד עכשיו.

Jason Bourne צפוי לצאת ב-29 ביולי, בקיץ הקרוב.

השוואת מפרטים