המשחק Call of Duty: Infinite Warfare נחשף רשמית לצד חידוש ל-Modern Warfare

זה האות לשמוח עבור מעריצי סדרת Call of Duty: המשחק הבא בסדרה, Infinite Warfare, הוכרז רשמית בעזרת טריילר מרשים במיוחד שהושק זה עתה.

פרטים חדשים נחשפו אודות הסיפור: מסתמן כי גם בעתיד אזרחי העולם אינם בטוחים מפני התקפות טרור. ג'נבה מוצאת את עצמה תחת מתקפת טרור חסרת תקדים, שעליה אחראי הארגון Settlement Defense Force אותו ראינו בטיזרים ששוחררו טרם החשיפה הרשמית. משם, העלילה מתפתחת ועוברת בין מיקומים שונים, דרך החלל ועד לכוכבים אחרים.

בפעם הראשונה אי פעם, Call of Duty ישלב קרבות בחלל בין חלליות, אסטרונאוטים חמושים ואף ספינות גדולות. כמה תמונות בטריילר מציגות המראה מכדור הארץ אל מחוץ לאטמוספירה, סיור בתחנת חלל נטושה וחוויות נוספות בחלל. עם זאת נראה כי חלק ניכר מהמשחק, כמו בעבר, יתרחש גם על הקרקע – בין אם על כדור הארץ או כוכבים אחרים. מבחינה ויזואלית, הטריילר בהחלט מרשים ביותר.

השמועות אודות גרסה מחודשת ל-Modern Warfare התבררו כנכונות: לצד Infinite Warfare תושק גרסה משודרגת של הכותר הוותיק, עליו דיווחנו כבר בימים האחרונים, ונראה כי קהל הגיימרים שש לקראת ההוצאה המחודשת של אחד המשחקים החשובים ביותר מהעשור הקודם. Modern Warfare המחודש יגיע עם 10 מפות למשחק רשת והקמפיין לשחקן יחיד.

Call of Duty: Infinite Warfare מפותח על ידי Infinity Ward ויגיע ב-4.11 השנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות