יוצרי Titanfall עובדים על משחק חדש בעולם "מלחמת הכוכבים"

לרגל יום "מלחמת הכוכבים" הבינלאומי שחל ב-4 במאי (May the Fourth) הכריזה EA, האוחזת הבלעדית בזכויות לפיתוח משחקי וידאו תחת המותג, שחברת Respawn Entertainment מפתחת עבורה משחק יריות חדש בעולם הזה. המשחק המדובר יהיה משחק פעולה-הרפתקאות בגוף שלישי, בסגנון משחקי Uncharted ו-Tomb Raider, שיתרחש ביקום של "מלחמת הכוכבים". לא ידוע עדיין באיזה תקופה הוא יתרחש ומי יהיו גיבורי המשחק.

החברה מגייסת מפתחים ואמנים בקצב מוגבר בשנתיים האחרונות עבור פרוייקט שלא נחשף עדיין, בז'אנר הפעולה-הרפתקאות. אם זהו אכן הפרוייקט המסתורי עליו עובדת Respawn, הרי שהמשחק נמצא בפיתוח כבר כשנתיים – וייתכן שהוא קרוב יותר להגיע לחנויות משחשבנו. ידיעה זו לא אושרה רשמית בשלב זה.

משחקי הרפתקאות בעולם Star Wars כוללים דוגמאות כמו The Force Unleashed, Lethal Alliance, Shadows of the Empire, Bounty Hunter וכמובן, שלל משחקי Lego Star Wars המכסים את כל הסרטים וסיפורים נוספים. אחרי שדיסני רכשה את LucasArts, בוטלו משחקים נוספים שהיו אמורים לצאת: Star Wars: 1313 ו-Battle of the Sith Lords אולם ייתכן כי אין קשר ביניהם לבין המשחק החדש של Respawn.

חברת Respawn Entertainment פיתחה בעבר את משחק היריות מגוף ראשון Titanfall, המשלב גם לוחמת מקים (Mechs). החברה הוקמה על ידי וינס זמפלה (Vince Zampella) וג'ייסון ווסט (Jason West), מהמקימים של חברת Infinity Ward. השניים היו אחראים לכמה מהכותרים הטובים ביותר בסדרת Call of Duty, כמו Call of Duty 4: Modern Warfare המהפכני. ניתן לומר כי משחקי יריות לשחקן יחיד אינם זרים להם כלל.

נצפה לעוד פרטים על המשחק בקרוב, ויתכן שכבר ביוני, בתערוכת E3.

מקורות
ArsTechnica
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות