צפו בוידאו: טריילר ל-Sid Meier's Civilization VI, בניית ערים ומדע אקטיבי

סדרת משחקי Sid Meier's Civilization היא הסדרה המוכרת והמובילה בעולם משחקי ה-4X, משחקים בהם עלינו לנהל ארגונים גדולים (במקרה זה – תרבויות מהעולם) ולהביא אותם בהדרגה לגדולה, לרוב על חשבון המתחרים. במשחקי Civilization אנו בוחרים מנהיג ידוע של אחת מאומות העולם, ומלווים אותה מימי האדם הקדמון ועד לעתיד בו האנושות מהגרת לחלל. לכל מנהיג ולכל אומה יש יכולות ומאפיינים מיוחדים, שהופכים כל משחק בכל תרבות לייחודי ויוצא דופן, עם דרכים שונות לגשת לתנאי הניצחון השונים.

חברת Firaxis, המפתחת את משחקי Civilization, שחררה טריילר למשחק השישי בסדרה, שכבר זמין לרכישה מוקדמת. הטריילר מציג רגעים, אנשים ויצירות בולטות מההיסטוריה האנושית, ומעודד את השחקנים לקחת חלק בהתפתחות הציויליזציה. את הטריילר מקריין שון בין (Sean Bean) מ"שר הטבעות" ו"משחקי הכס". לא ידוע כרגע אם בין יקריין את המשחק כולו, אך לא תהייה זו הפעם הראשונה שסלבריטאי קריין את המשחק. את המשחק הרביעי בסדרה דובב לאונרד נימוי (Leonard Nimoy) המנוח, ששיחק את ספוק בסדרת "מסע בין כוכבים" המקורית.

המשחק החדש מפותח ספציפית על ידי הצוות שהיה אחראי על פיתוח ההרחבות של Civilization V, שהפכו אותו ממשחק בינוני לאחד מהמשחקים האהודים בסדרה. נראה כי הצוות מתכנן שינויים גדולים עבור המשחק, שלראשונה יאפשר לתכנן את הערים במשחק באופן אישי יותר. המשחק גם ייתן לשחקן תפקיד פעיל יותר במחקר המדעי המתבצע בציוילציה שלו, בדמות משימות ופעולות אותן יכול השחקן להשלים על מנת לתרום למאמץ המדעי.

המשחק צפוי לצאת ב-21 באוקטובר למחשב האישי, והוא זמין לרכישה מוקדמת בגרסה רגילה או בגרסת דה-לוקס, שמבטיחה את ארבע ההרחבות הראשונות שצפויות לצאת למשחק במחיר משתלם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות