הודלף: OnePlus 3 נחשף בתמונות חדשות, יוכרז ב-28 למאי

OnePlus 3 OnePlus 3

אנו נמצאים שבועות ספורים לפני תומו של הדד-ליין שהציב מנכ”ל וואן-פלוס, קארל פיי, עבור הכרזת מכשיר הדגל הבא בייצור החברה, OnePlus 3. וכעת, לאחר שרק בשבוע שעבר נחשף המכשיר המתקדם במספר בהזדמנויות, מחייך הסמארטפון למצלמה זו פעם נוספת בעודו דולף לרשת בסדרת תמונות חדשה יחד עם מועד הכרזתו הצפוי.

על פי סדרת התמונות החדשה, שמספקת מבט מקיף יותר באופן משמעותי בהשוואה לתמונות שנחשפו עד כה, נראה זו פעם נוספת שה-OnePlus 3 ישאיר מאחור את קווי העיצוב של קודמיו ויגיע עם מבנה מתכת מלא. בחלקו התחתון נמצאים שקע 3.5 מ”מ עבור אוזניות, מחבר טעינה והעברת נתונים מסוג USB Type-C, מיקרופון וכן רמקול מונו בודד, כאשר חלקו העליון נקי למדי.

מצידו הימני או השמאלי ניתן לראות את בורר מצבי ההתראות שחשפה החברה עם קודמו, OnePlus 2. מערך הצילום של המכשיר חודר מעט מחוץ לגבו המתכתי, זאת ככל הנראה בעקבות פרופיל המכשיר שנראה כדק למדי. מלבד אלו לא ניתן לדלות פרטים רבים מסדרת התמונות.

OnePlus 3

לצד התמונות החדשות ובדיווח נפרד לחלוטין, מוסר אתר Gizmo China כי בהתאם להבטחתו של מנכ”ל החברה, תחשוף וואן פלוס את ה-OnePlus 3 במהלך אירוע הכרזה שיתרחש ביום שבת ה-28 למאי, כאשר הוא יהפוך זמין לרכישה כבר בתחילת חודש יוני הקרוב.

על פי דיווחים קודמים, צפוי מפרטו הטכני של המכשיר לשלב מסך בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית Full HD, מערכת על שבב מדגם Snapdragon 820 בייצור קוואלקום, זיכרון RAM בנפח של 4 או 6 גיגה-בייט, רכיב אחסון על סך 32, 64 או 128 גיגה-בייט ואף עם סוללת 3,500mAh התומכת בכנולוגיית הטעינה המהירה Super VOOC Flash Charge מבית יצרנית הסמארטפונים הסינית אופו.

עדכון (10:43) – המדליף הסדרתי אוון בלאס (evleaks) פירסם בחשבון הטוויטר שלו תמונת פרומו למכשיר הדגל OnePlus 3 ולצידה ציין כי הסמארטפון יכלול תצוגת AMOLED וסוללה בקיבולת של 3,000mAh.

*התמונה מופיעה כעת בראש הכתבה (יש לטעון הדף מחדש במידת הצורך).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים