-פרסומת-

הוכרזו: Duo ו-Allo – אפליקציות תקשורת חכמות מבית גוגל

Google Duo

בכנס המפתחים השנתי שלה, הכריזה גוגל על זוג אפליקציות חברתיות חדשות וחכמות – Allo להודעות ו-Duo לשיחות וידאו. אפליקציית המסרים המיידים החדשה Allo נעזרת במנועי זיהוי השפה והחיפוש העוצמתיים של גוגל על מנת לסייע למשתמשיה לתקשר ביניהם. פיצ’ר ה-Smart Reply מנתח בחוכמה את ההודעה שהתקבלה ומציע מגוון תשובות אפשריות וענייניות להודעה. כך ניתן לענות להודעה “בא לך ללכת לאכול?” ב-“כן, אני גווע!”, “לא, כבר אכלתי…” או “אני נמצא בחיפה”.

את התשובות לומדת האפליקציה מההודעות אותן שולח המשתמש ומנסחת את המשפטים על מנת שישמעו כאילו נכתבו על ידו, הכל באופן אוטומטי. כך ניתן לשלוח הודעות מפורטות וענייניות, עם סגנון דיבור אישי וייחודי, הכל בלחיצת כפתור אחת. Smart Reply עובד אפילו עבור תמונות, אותן הוא מנתח באמצעות רשת הנוירונים המלאכותית של גוגל ומציע תשובות ענייניות עבור התוכן שבתמונה. כך ניתן להשיב לתמונה של כלב: “איזה כלב חמוד!” או “אחלה של בורדר קולי” ללא הזנת מידע נוסף מצד המשתמש.

בנוסף לשיחות עם משתמשים, ניתן לשוחח גם עם העוזרת האישית Google Assistant. את העוזרת ניתן לצרף לשיחות קבוצתיות ולשלוח לה הודעות אותן רואים כל המשתתפים בשיחה. כל המשתתפים בשיחה יכולים לדבר עם העוזרת ולתקשר איתה – כך משתתף אחד יכול לכתוב “גוגל, אנחנו רוצים אוכל איטלקי!”, המשתתף השני יבחר מסעדה מאחת המסעדות המוצגות והמשתתף השלישי יספק מידע על כמות הסועדים ושעת ההזמנה. בדומה לבוטי השיחה של פייסבוק, גם עבור Allo ניתן יהיה לפתח באופן עצמאי רובוטי שיחה מתקדמים המתקשרים עם המשתמשים.

Allo מציעה גם מצב Incognito בו כל ההודעות מוצפנות מקצה לקצה (כמו בוואטסאפ), הודעות רגילות גם מוצפנות אך נשמרות בנוסף על השרת. במצב Incognito ניתן להגדיר שעון עצר להשמדה עצמית של הודעות, להסתיר את תוכן ההודעה כאשר הוא מופיע בהתראה וברגע שהודעה נמחקת – היא לא חוזרת לעולם.

האפליקציה השנייה עלייה הכריזה גוגל היא Duo, המשנה לחלוטין את חווית שיחות הוידאו. האפליקציה החדשה מתמקדת בשיפור פרוטוקלי התקשורת עליהם מועברות שיחות הוידאו. באמצעות מיטוב ושדרוג דקדקני של פרוטוקלי התקשורת, הקידוד וההצפנה ניתן לקיים שיחות חלקות ואמינות גם על רשתות איטיות ובלתי יציבות, עם מעבר בלתי-מורגש בין רשתות שונות ובין מהירויות אינטרנט שונות. פיצ’ר בשם Knock Knock מאפשר לראות את המתקשר עוד לפני המענה לשיחה, כך שניתן להחליט ביתר קלות האם לענות לשיחה או לא.

שתי האפליקציות החדשות יושקו בקיץ עבור פלטפורמות Android ו-iOS.

קישורים להרשמה מוקדמת להורדת האפליקציות (תודה למתן): Allo לאנדרואיד \ Duo לאנדרואיד

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
עדן גוטליב
תלמיד תיכון במגמה מדעית הנדסית. טכנולוגיה זורמת בעורקיי מגיל 9. מתעניין בעיקר בתחום הסלולר והחומרה, עם פינה חמה בלב למעבדים. כשהידיים שלי לא על המקלדת, הן אוחזות בכידון האופניים (או במחשבון).
סלולרי: OnePlus One | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות