כך עשויה להיראות Siri על גבי OS X

דיווח נוסף מעיד: Siri תגיע למחשבי ה-Mac בגרסה OS X 10.12

| יום ראשון, 22 במאי 2016, 15:09 | מערכות הפעלה

העוזרת הוירטואלית סירי (Siri), שרצה כיום על גבי מאות מיליוני מכשירי אייפון ואייפד, תגיע בקרוב גם למשתמשי מחשבי ה-Mac, כאשר תוצג יחד עם העדכון המשמעותי הבא למערכת ההפעלה OS X, שמספרו 10.12. כך עולה מתוך תמונות מסך חדשות המתיימרות לחשוף את האייקון של אפליקציית העוזרת הוירטואלית יחד עם כפתור ייחודי שימוקם בסרגל הכלים של מערכת ההפעלה.

את התמונות מביא אלינו אתר הטכנולוגיה Mac Rumors בחסותו של מקור אמין שסיפק עבור האתר מידע נכון ואמין לא פעם בעבר. על פי התמונות המודלפות נראה שאפל מתכננת לשלב את סירי ב-2 אופציות ויזואליות שונות על גבי מערכת ההפעלה למחשבים מבית ייצורה. ראשית, כפתור שעל גביו כתוב "Siri" ימוקם בסרגל הכלים, בין כפתור החיפוש לבין כפתור מרכז ההתראות. שנית, תשלב החברה אפליקציה ייעודית בעלת אייקון צבעוני המזכיר את עיצובה החדש של העוזרת הוירטואלית.

לחיצה על אחת משתי האופציות תפעיל באופן מיידי את העוזרת הוירטואלית, וזו תאזין לכל בקשותיו של המשתמש. אופציה נוספת להפעלת סירי היא באמצעות הגיית צמד המילים "Hey Siri", זאת בדיוק כפי שמאפשרת החברה כיום דרך אייפונים ואייפדים תומכים. על פי האתר, אפל טרם סיימה לעבוד על סירי עבור שילובה המלא של סירי במחשבי המקינטוש ופיתוח זה נמצא עוד בשלבים התחלתיים.

עם זאת, נמסר כי כבר בשלב זה מסוגלת העוזרת הוירטואלית עבור מחשבי מקינטוש לפתוח אפליקציות, להריץ חיפושים, לשלוח הודעות טקסט, להקריא הודעות מייל, ליצור אירועים בלוח השנה ועוד. על הגרסה שתביא את סירי למחשבים אלו, OS X 10.12, תכריז אפל במהלך אירועי כנס המפתחים השנתי WWDC 2016, שיתרחש בין התאריכים 13 ל-17 ביוני.

מקורות
Mac Rumors
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות