כך יראה הרחפן הראשון בייצור שיאומי

כך יראה הרחפן הראשון בייצור שיאומי

רשמי: שיאומי תחשוף את רחפן ה-Mi Drone ב-25 במאי

| יום שני, 23 במאי 2016, 18:00 | גאדג'טים

סמארטפונים, מוצרי מחשוב לביש, אביזרים למובייל ואף סיר חכם לבישול אורז לא מספיקים לענקית הטכנולוגיה הסינית שיאומי, כאשר זו צפויה להכנס גם לשוק הרחפנים המתפתח בעודה מודיעה באופן רשמי על אירוע הכרזה אותו תערוך ביום רביעי הקרוב, ה-25 במאי, בו תחשוף באופן רשמי את הרחפן הראשון שלה איי פעם, שעשוי לקבל את השם Xiaomi Mi Drone.

את ההודעה מוסרת החברה דרך מגוון טיזרים אותם החלה לשחרר אט אט במהלך הימים האחרונים, ובהם, מלבד מועד ההכרזה המדוייק, חשפה גם את הפרטים הרשמיים הראשונים אודות הרחפן. על פי אלו, נראה שהרחפן בייצור שיאומי יגיע עם 4 רוטרים ומצלמה עגולה ייחודית במינה, המחוברת אליו מחלקו התחתון ומסוגלת להתכוונן למגוון נרחב של זוויות צילום ללא צורך בשינוי מיקומו במרחב של הרחפן.

Xiaomi Drone Teaser Main

מלבד זאת לא ניתן להסיק פרטים נוספים אודות הרחפן, אם כי על פי הערכות קודמות תתמוך מצלמתו בצילום וידאו ברזולוציה מקסימלית של 4K UHD ב-30 פריימים לשניה. שאר מפרטו הטכני צפוי לפנות לשוק המשתמשים הגבוה ולא לשוק הנמוך, זאת אף על פי שמחירו לצרכן, נמסר מדיווחים שונים, יעמוד על כ-2,350 שקלים בלבד.

בהתאם לכך ובמקרה שמפרטו אכן יופנה לשוק המשתמשים הגבוה, עשוי הרחפן להציב תחרות לא פשוטה לחלוצת התחום ואחת מיצרניות הרחפנים המובילות ביותר כיום, DJI. זו, אגב, מתמחרת את רחפן ה-Phantom 4 שבייצורה, בכ-5,445 שקלים (1,399 דולר), סכום הגדול יותר מפי 2 בהשוואה למחירו הצפוי של רחפן ה-Mi Drone מבית שיאומי.

האם לדעתכם תצליח שיאומי לחטוף מ-DJI את פלח השוק הגבוה בעולם הרחפנים?

מקורות
Gizmo China
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות