צמיד הכושר החכם Samsung Gear Fit 2 נחשף בשנית, יוכרז בחודש הבא

שבועות בודדים לאחר שנחשף צמיד הכושר החכם Gear Fit 2 מבית ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית סמסונג בתמונות ראשונות, מבצע המכשיר הופעה נוספת ברשת בדמותה של סדרת תמונות חיות המציגות אותו בפעולה. סדרת התמונות, שפורסמה לראשונה בחשבון הטוויטר Tizen Cafe, מאפשרת לנו לאשר את לא מעט מן הפרטים אודות הצמיד אותם שמענו עד עתה.

בתמונות החדשות, שמוצגות כולן מטה, ניתן לראות את צמיד ה-Gear Fit 2 במגוון נרחב של סיטואציות. בין אלו נמצא את השעון במצבו הסטנדרטי בו מסך הבית מציג את השעה כמו גם את כמות הקלוריות שנשרפו, הצעדים והמרחק שהלך המשתמש וכן מצב ריצה בו מוצגים על גבי המסך יעד הריצה של המשתמש וסטטוס המימוש שלו. נוסף על כך, מאשרות התמונות את הדיווח הקודם בנושא, שמסר כי הצמיד יגיע עם מד דופק ייעודי וכן עם חיישן GPS שיאפשר לו להציג למשתמש את מסלול הריצה, ההליכה או הרכיבה שלו על גבי מפה ובה נמצאים הנתונים המדוייקים.

Samsung Gear Fit 2

Samsung Gear Fit 2

על פי הידוע לנו עד כה, צפוי ה-Gear Fit 2 להגיע עם פאנל תצוגה קמור מסוג Super AMOLED בגודל 1.84 אינץ’, שבב GPS מובנה, זיכרון אחסון על סך 4 גיגה-בייט, שבב עיבוד ביולוגי מסוג Bio-Processor בייצור סמסונג, המסוגל לעבד בו זמנית מידע המגיע ממגוון נרחב של חיישנים ביולוגיים תוך צריכת מתח נמוכה במיוחד. השעון יוצע לרוכשיו ב-3 צבעים שונים – כחול, ורוד כהה ושחור.

מועד ההכרזה של ה-Gear Fit 2 אינו ברור, אך זה צפוי להתרחש במהלך החודש הבא.

מקורות
Sam Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות