הסמארטפון המתקפל של אופו כפי שדלף לרשת

סמסונג, מאחורייך: זהו אב הטיפוס לסמארטפון המתקפל מבית OPPO

| יום ראשון, 29 במאי 2016, 13:19 | סלולר

בעוד שבחודשים האחרונים גוברים הדיווחים אודות עבודתה המתמשכת של סמסונג על הסמארטפון המתקפל הראשון, נראה כי אחת מיצרניות הסמארטפונים הגדולות ביותר בעולם, אופו (OPPO), עשויה להקדים את הענקית הדרום קוריאנית, כאשר סמארטפון המתקפל באופן מלא מבית ייצורה דולף לרשת בסרטון קצרצר וסדרת תמונות.

הצצה לאחור

את כל הפרטים אנו מקבלים ישירות ממולדת היצרנית בסין, שם נחשף הסמארטפון המתקפל של אופו בסרטון באורך של 10 שניות בלבד. על פי זה, נראה כי המכשיר מסוגל להתקפל ל-2 באופן מלא, כאשר מסכו נותר ללא פגע גם לאחר מספר פעמים בהם נסגר ונפתח. עם זאת, לא מתרחש כל מגע או שימוש במסך המכשיר הנמצא בסרטון, כך שקשה לדעת האם מדובר באב טיפוס פעיל או לא, זאת אף על פי שנראה כי על המכשיר רצה מערכת ההפעלה אנדרואיד שאינה משתנה בכל סגירה או פתיחה שלו.

נוסף על כך, ניתן לראות שבעת סגירת מסך ה-7 אינץ' של המכשיר, לא נותר בצידו החיצוני כל מסך שיאפשר המשך שימוש במכשיר גם כאשר הוא סגור, מכאן שמדובר למעשה בגרסה עדכנית יותר למכשירי הצדפה (טלפוני פומית) המוכרים לכולנו בעיקר מהעשור הקודם. בניגוד לכך, על פי כל הדיווחים האחרונים יציע הסמארטפון המתקפל של סמסונג, שצפוי לראות אור כבר בתחילת השנה הבאה, מסך שימשיך להיות פעיל גם כאשר הוא מקופל לשניים.

עוד נמסר ממקור הידיעה כי אופו עובדת על מכשיר זה קרוב לשנה, מאז אוגוסט 2015, ונכון לרגעים אלו הוא עוד מוגדר כאב-טיפוס בשלבי בחינה מתקדמים. עד שיהפוך המכשיר לרשמי סביר שיחלפו לא מעט חודשים.

מקורות
Digital Trends
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות