נחשף: Watchdogs 2 ייצא בסתיו הקרוב ויתרחש בסן פרנסיסקו

| יום רביעי, 8 ביוני 2016, 15:40 | משחקים

המשחק Watchdogs 2 ייצא ביום שלישי, ה-15 בנובמבר, ויתרחש בעיר סן פרנסיסקו שבארצות הברית. כך נחשף בטעות באמצעות פרסומת באתר IGN, שעלתה לפני זמן ההכרזה המתוכנן, והציגה ברחבי האתר האקר מסתורי על רקע גשר הזהב בסן-פרנסיסקו, ואת תאריך השחרור המתוכנן של המשחק.

בתמונה שעלתה בפרסום, ניתן לראות גיבור חדש שפניו מכוסים בסמל המוכר של Watchdogs, משקפי שמש, וכמובן – כובע מצחיה. נראה כי האווירה התבהרה מעט ממשחק Watchdogs הקודם, היות וסן-פרנסיסקו נראית שמשית וצבעונית ברקע. הגיבור תואם לתמונה שהודלפה בחודש שעבר, על ידי שחקן שביצע תנועות שהוקלטו לאנימציות במשחק (Mo-cap). פרסומת נוספת דלפה באמצעות Twitch, אולם הוסרה תוך זמן קצר, ולא חשפה מידע חדש.

התמונה שהודלפה לפרסומת של Watch Dogs 2 (מקור: IGN דרך Eurogamer)

התמונה שהודלפה לפרסומת של Watch Dogs 2 (מקור: IGN דרך Eurogamer)

Ubisoft כבר אמרה כי המשחק החדש יתנהל בטון שונה מהמשחק הקודם בסדרה. Watchdogs, המשחק הקודם בסדרה, ספג ביקורת רבה אודות השימוש המוגבל באלמנטים שהיו אמורים להיות ייחודיים (Hacking), הגרפיקה שנראתה שונה מאוד ממה שהובטח טרם יציאת המשחק והתחושה הכללית כי המשחק אינו מלוטש ועשיר מספיק בתוכן. ייתכן שזוהי ההזדמנות של Ubisoft להציג לנו את מה ש-Watchdogs המקורי היה יכול, או אמור להיות.

בנוסף, Ubisoft שחררה בימים האחרונים סרטון טיזר. בטיזר נראה לא יותר מאשר טלפון נייד המריץ קוד, על רקע סמלים, דגלים ותמונות מתחלפות. הטיזר שוחרר לקראת ההכרזה הרשמית של המשחק, שצפויה להגיע הערב.

מקורות
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות