החבר הטיטאן: Titanfall 2 יחקור את הקשר בין לוחם לטיטאן בקמפיין לשחקן יחיד

titanfall 2

חברת Respawn Entertainment, שפיתחה את הלהיט Titanfall משנת 2014, שחררה כעת טריילר משחקיות עבור הקמפיין לשחקן יחיד במשחק הבא בסדרה, Titanfall 2.

הסרטון מתנהל כחקירה של טיטאן – רובוט גדול, שבתוכו יושב לוחם ושולט בתנועותיו. החוקרת שואלת את הטיטאן מגוון שאלות, המגוללות באופן בסיסי את הסיפור המוצג בטריילר. הלוחם ששלט בטיטאן נהרג בקרב, והטיטאן, שיכול להיות מצומד רק ללוחם אחד, הוצמד בניגוד לפקודות ללוחם אחר. “מי אישר זאת?” שואלת המתחקרת, והטיטאן עונה באופן אנושי למדי: “לא היתה לנו ברירה“.

הדיאלוג מתנהל על רקע של סצנות קרב רחבות היקף, כאשר חלקן קפואות בזמן ומאפשרות לנו להתבונן בפרטים הקטנים שבסצנות העמוסות. בנוסף, מופיעות מיני מפלצות משונות ומאיימות, ומודגש גם הקשר שבין לוחם לבין הטיטאן שלו – מה שמסתמן כנקודה מרכזית בעלילה של המשחק הקרוב, שתתמקד בקשר זה.

בהודעה רשמית של Respawn נכתב: “Titanfall 2 יכלול קמפיין מושקע לשחקן יחיד, שיחקור את הקשר המיוחד בין אדם ומכונה. שחקנים יגיעו לאזור החזית (The Frontier) כלוחמי המיליציה, בשאיפה להפוך לנהגי טיטאנים, אולם ייתקעו מאחורי קווי האויב, ויצטרכו להלחם כנגד כל הסיכויים. השחקן יאחד כוחות עם טיטאן וותיק מסוג Vanguard, ויצטרך לבצע משימה שמעולם לא תכנן“.

בנוסף, שיחררה החברה טריילר גם עבור מצב משחק לשחקנים מרובים (Multiplayer) וציינה כי יכלול “טיטאנים חדשים – כל אחד עם יכולות מיוחדות משלו, יכולות עמוקות יותר לטייסים, ארסנל גדול של כלי נשק ואפשרויות קסטומיזציה“.

Titanfall 2 צפוי להגיע ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי ב-28 באוקטובר.

השוואת מפרטים