אירופה בוערת: טריילר משחקיות עוצר נשימה ל-Battlefield 1

Battlefield 1 Battlefield 1 (קרדיט: EA)

במסיבת העיתונאים שערכה Electronic Arts אמש (א’) בכנס E3, הוצגה לראשונה המשחקיות של Battlefield 1. לצד טריילר המשחקיות הדרמטי שנוצר, לדברי EA, במנוע של המשחק, הוצג גם משחק חי של 64 שחקנים.

משחקי Battlefield הם משחקי יריות מגוף ראשון, הידועים בכך שהקרבות המקוונים שלהם מאד דינמים, עם כמות מרשימה של נשקים, כלי רכב וסביבה ריאקטיבית שמושפעת מפעולות השחקנים. טריילר המשחקיות של Battlefield 1, המתרחש במלחמת העולם הראשונה, מראה שכל זה נשמר גם במערכה שלוקחת אותנו מאה שנים לאחור ממשחקי היריות המודרנים של היום.

בטריילר אנו רואים טנקים, אופנועים, מטוסים קלים ואף ספינות אוויר, לצד חיילי רגל ופרשים עם חרבות. המשחקיות שמוצגת היא מהירה, דינמית ואכזרית, כפי שמצופה ממלחמה ששינתה את חוקי הלוחמה באירופה ובעולם כולו. בין השאר, הטריילר מציג כמה ממצבי מזג האוויר שצפויים לפקוד משחקים ספונטנית ולטרוף את הקלפים.

במשחק שהוצג בשידור חי שיחקו, כאמור, 64 שחקנים, ביניהם טרי קרוז (Terry Crews) וסנופ דוג (Snoop Dog). המשחק שוחק במצב Conquest, בו כל צד צריך לכבוש ולהחזיק נקודות שליטה בשדה-הקרב כדי לנצח. במשחק שהוצג ניתן לראות את כל מרכיבי שדה-הקרב בפועלה ובמקביל – חיילים רצים על הקרקע לצד טנקים במשקלים שונים שמנסים לבלום ולחסל זה את זה, בזמן שבשמיים מופיע צפלין שממטיר כדורים מלמעלה. זהו מפגן מרהיב של לוחמה מרובת-משתתפים בסביבה דינמית ומורכבת, ומציג את כל האלמנטים שהפכו את משחקי Battlefield לאהובים ופופולרים.

המשחק מפותח על ידי EA DICE, הסטודיו שאחראי לרוב המשחקים בסדרה מתחילתה, וצפוי לצאת ב-21 לאוקטובר הקרוב.

השוואת מפרטים