חוזרים ל-Skyrim: גרסה מחודשת של משחק התפקידים תגיע באוקטובר

משחק הלהיט של בת’סדה, The Elder Scrolls V: Skyrim, יזכה לקבל גרסה מחודשת בשם Skyrim: Special Edition שתצא באוקטובר 2016 עבור ה-PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי.

Skyrim, משחק התפקידים האווירתי לשחקן יחיד הינו אחד מהמשחקים המוצלחים ביותר מבית בת’סדה עד היום. המשחק, שיצא במקור ב-2011, ממשיך לשמור על קהילה מגובשת שיוצרת מגוון רחב של תכנים (מודים) עבורו: החל משיפורים לגרפיקה, למשחקיות ולתפריטים, עבור במיקומים חדשים, דמויות וסיפורים, וכלה בהמצאות משוגעות לחלוטין.

כעת הגיע תורה של ב’תסדה להציע שדרוג רשמי למשחק, שיקבל עדכון גרפי רחב. אפקטים משופרים, השתקפויות, מים ושלג שנראים משכנעים יותר, עומק שדה וכמובן, שדרוג ל-Godrays (קרני שמש שבוהקות באבק וערפל). חלק גדול משיפורים אלו הושגו כבר על ידי קהילת הגיימרים בצורת תוספות לא-רשמיות, אולם המגע של בת’סדה בהחלט ניכר במראה החדש והנוצץ של המשחק.

הכרזה משמעותית נוספת הינה כי גם לבעלי קונסולות יתאפשר להפעיל מודים במשחק, אפשרות שהיתה שמורה עד כה לשחקני המחשב האישי באופן בלעדי. בת’סדה ממשיכה את הקו שהתחילה עם Fallout 4, ותאפשר לשחקני הקונסולות (PlayStation 4, Xbox One) להנות מתכנים הנוצרים בקהילה, ואף לדרג אותם. עם זאת, כדי ליצור מודים ותכנים עבור המשחק, עדיין יש צורך במחשב.

המשחק Skyrim: Special Edition יגיע לקונסולות ה-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי ב-28 באוקטובר, השנה.

השוואת מפרטים