המשחק Prey מקבל חידוש מודרני עם גיבור חדש

במהלך מסיבת העיתונאים של Bethesda בתערוכת E3 הוכרז המשחק Prey, אשר מפותח על ידי Arkane Studios ויופץ על ידי Bethesda. מדובר בריבוט לסדרה שהחלה ב-2006 עם כותר באותו שם, אולם המשחק החדש יציג גיבור אחר.

Prey המקורי היה משחק יריות מגוף ראשון שפותח על ידי Human Head Studios. במשחק, חייזרים פלשו לכדור הארץ בספינת חלל שנקראית “הספרה” (The Sphere), וגיבור המשחק, טומי, נחטף על ידם. Prey כלל משחקיות מקורית ומעניינת המשלבת תנאי כבידה משתנים, תוך כדי מאבקו של טומי בחוטפיו, בעזרת יכולות המגיעות ממוצאו האינדיאני.

המשחק החדש פותח במקור כמשחק המשך ל-Prey, אך כעת הוא הוכרז כמשחק חדש בהשראת המשחק המקורי. מהטריילר ששוחרר אנו רואים כי שמו של גיבור המשחק החדש הוא מורגן, ולא ידוע מה הקשר שלו לטומי, אם יש כזה בכלל.

אנו רואים את מורגן חי חיי שגרה בסביבה שמתגלה כוירטואלית, כנראה כפויה עליו על ידי החייזרים, והטריילר מסתיים בכך שמורגן מגלה שהמציאות אינה מה שהוא חשב שהיא. למעשה, מורגן נחטף כחלק מניסוי שמטרתו יצירת בני אדם “משודרגים”, וכעת עליו להימלט משוביו באמצעות כלים שימצא על הספינה אליה הובא, ויכולות מיוחדות בדומה לטומי, מהמשחק המקורי.

בין לבין ניתן לראות סביבות מהמשחק ממבט ראשון, כשמורגן מנסה להמלט מישויות אפלות שרודפות אחריו בחלק מהקטעים. בחלקים אחרים בטריילר, מורגן יורה בהן. אנו רואים שהוא עצמו גם מושפע על ידי אותו חומר אפל וצמיגי ממנו עשויים היצורים.

ניתן לזהות את הסגנון האומנותי של Arkane, שפיתחו גם את משחקי Dishonored. מהרקע של החברה והמתרחש בטריילר אפשר להניח שלמשחק יהיו אלמנטים של התגנבות, ומגוון כוחות שגיבור המשחק יפתח ככל שהוא יתקדם.

המשחק צפוי לצאת במהלך 2017 לקונסולות ה-PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים