סמסונג (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: Samsung Galaxy S8 יגיע עם מערך צילום כפול בגבו ופונקציית זום חכמה

| יום שני, 20 ביוני 2016, 13:20 | סלולר

סמסונג עתידה לשלב מערך צילום הכולל שתי מצלמות בגבו של מכשיר הדגל Galaxy S8, עליו צפויה החברה להכריז בתחילת השנה הבאה, זאת לצד שילובו של מסך ברזולוציה גבוהה במיוחד באיכות 4K, כך עולה ממקבץ חדש של דיווחים שמקורם בסין ובדרום קוריאה.

הדיווח מציין כי מערך הצילום הכפול בגבו של הגלקסי S8 ישתמש בטכנולוגיה שפותחה על-ידי חברת Samsung Electro-Mechanics, חברה-בת של סמסונג המפתחת מודולים למצלמות סמארטפונים, בין היתר. הדגש בזוג המצלמות שישולבו במכשיר יהיה, כפי הנראה, על שיפור יכולות התמונה תוך התמקדות ביצירת תמונה בעלת טווח דינמי רחב (HDR) ואולי אף בשילוב פונקציית זום חכמה.

את מערך הצילום הכפול, באם ישולב במכשיר הדגל הבא של החברה, תשלב סמסונג לאחר שנצפו פתרונות דומים בשניים ממכשירי הדגל של החברות המובילות בתחום הסמארטפונים – LG ו-Huawei. כל אחת משתי החברות הציגה פתרון מעט שונה עבור זוג המצלמות, כאשר ב-LG התמקדו באפשרות לצילום בזווית רחבה באופן משמעותי מהרגיל וב-Huawei התמקדו בשילוב שני חיישנים לצורך קליטה נוספת של אור המשמשת לשיפור איכות התמונה והטווח הדינמי בה. בסמסונג עשויים להתייחס לפתרונות של שתי החברות ולספק להם מענה ב-Galaxy S8.

הדיווחים הנוכחיים מתייחסים גם לנושא שילוב מסך ברזולוציית 4K במכשיר הדגל הבא של סמסונג, זה צפוי להגיע בגודל 5.5 אינץ'. הדיווח החדש בנושא לא מוסיף על הדברים האחרונים שנאמרו בנושא, אותם חשף אתר ה-Korea Herald הקוריאני לאחרונה. השדרוג ברזולוציית התצוגה עשוי לספק לסמסונג פתרון טוב יותר עבור משקפי המציאות המדומה, כאשר גם על פני המסך הגדול יותר תוצג צפיפות גבוהה למדי של פיקסלים לאינץ' שתסתכם בכ-806ppi (לעומת 577ppi בדגם ה-Galaxy S7).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות