קוראי טביעות אצבע: OnePlus 3 מביס את iPhone 6S במבחן מהירות

OnePlus 3 OnePlus 3 (קרדיט: OnePlus)

לפני כמעט שנה, בתחילתו של סתיו 2015, חשפה אפל באופן רשמי את צמד מכשירי הדגל iPhone 6S ו-6S Plus. עם אלו, בשניה שנחתו בידי מבקרים/משתמשים ברחבי העולם וכן בידיינו, בלט בשימוש דבר אחד משמעותי במיוחד: קורא טביעות האצבע. זה, שהוצג לראשונה עם אייפון 5S ושופר במעט באייפון 6, היה מהיר בצורה בלתי נתנת לתיאור בדגמי האייפון 6S ו-6S פלוס. למעשה, הוא היה כה מהיר עד שצפיה בהתראות על גבי מסך הבית כבר לא הייתה בהישג ידם של משתמשי המכשיר, אלא אם אלו היו נזהרים במיוחד.

וכעת, סוף כל סוף, נראה כי נמצא מכשיר האנדרואיד הראשון ששובר את שיאי המהירות של קורא טביעות האצבע מבית אפל, והוא לא אחר מאשר OnePlus 3. סמארטפון זה, שבייצורה של היצרנית הסינית הקטנטנה וואן-פלוס, צולם ע”י ערוץ יוטיוב בשם SuperSaf TV, שהשווה את ביצועי החיישן הביומטרי שלו לאלו של ה-iPhone 6S, והתוצאות מרשימות במיוחד.

הסרטון הקצרצר, שאורכו כ-2 דקות בלבד, בחן את ביצועי החיישנים של צמד המכשירים במספר סיטואציות שונות: פתיחת הסמארטפון כאשר מסך ה-iPhone 6S ו-OnePlus 3 כבוי ופתיחתם בעת שמסך הנעילה דולק – עם אנימציות פועלות, ובחינה נוספת באותן סיטואציות, אלא שהפעם האנימציות בשניהם בוטלו על מנת להגביר את אמינותו של מבחן המהירות.

מבלי להאריך במילים נוספות, צפו בסרטון ושתפו אותנו בדעתכם בנושא: 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים