לוגו STEAM של חברת VALVE

הכינו את הארנקים: מכירת הקיץ של Steam החלה, דילים מעולים על Doom, Fallout 4

| יום שישי, 24 ביוני 2016, 16:36 | משחקים

אתמול בערב החלה מכירת הקיץ השנתית של Steam. המכירה המפורסמת הפכה בשנים האחרונות להפנינג של ממש, כאשר בין ההנחות המשמעותיות למשחקים השונים ניתן גם להרוויח פרסים, לקבל פריטים וירטואליים להחלפה עם חברים ועוד. שחקנים רבים נמנעים מלקנות משחקים לאורך תקופה ארוכה, ומחכים בכליון עיניים למכירת הקיץ כדי להנות ממגוון ההטבות.

וכפי שניתן לראות, ההמתנה משתלמת. בין ההנחות השונות שניתנו למשחקים ניתן למצוא אפילו משחקים חדשים מאוד בהנחה משמעותית. למשל Doom, שיצא רק לפני חודש וחצי, נמכר כבר ב-40% הנחה שמורידה את מחירו ל-36 דולרים. משתלם מאוד, בהתחשב בציונים הנהדרים שהמשחק מקבל, וכי מדובר באחד המשחקים הטובים של העת האחרונה.

הנחה נהדרת שכדאי לשים לב אליה היא עבור המשחק Fallout 4, שקיבל 50% הנחה ומחירו ירד ל-30 דולרים בלבד. Fallout 4 הוא מסוג המשחקים המאגדים קהילה שלמה סביבם, יוצרי תוכן ומודים, ועל כן מדובר בכרטיס כניסה לחוויה ארוכת-טווח, ובקניה משתלמת עבור הרבה גיימרים שפספסו את השקת המשחק בנובמבר.

ניתן למצוא גם את משחקי Call of Duty בהנחה משמעותית: המשחקים האחרונים בסדרה מקבלים 50% הנחה, ומשחקים ישנים יותר מקבלים הנחות משמעותיות יותר. חובבי הספורט יהנו מ- NBA 2K16 ב-80% הנחה, וחולי הגה ישמחו לדעת כי Project Cars נמכר בחצי המחיר, גם בגרסה הרגילה וגם בגרסת "משחק השנה" הכוללת מכוניות רבות נוספות.

קצרה היריעה מלפרט את כל ההנחות. כמו בכל שנה, אנו ממליצים להכנס לחנות ולעיין בהיצע. מכירת הקיץ של Steam תימשך עד ל-4 ביולי.

לחצו כאן למעבר ל-Steam.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות