שלט וואווי

צילום: גאדג'טי

וואווי מציגה עליה של 64% במשלוחי מכשירים ברבעון הראשון של 2016

יצרנית הסמארטפונים השלישית בגודלה בעולם, Huawei, הציגה משלוחים של 28.3 מיליון מכשירי סמארטפון ברבעון הראשון של השנה, כך עולה משני מקורות נפרדים המצטטים את דברי החברה. הראשון בהם מצטט את נשיא חטיבת המכשירים של וואווי, קווין הו (Kevin Ho) ואילו השני מציג את תגובת החברה כפי שנמסרה דרך אחת מנציגויות יחסי הציבור שלה, Racepoint Global.

על פי דיווחים אלו, הציגה החברה עליה במשלוחי מכשירים של 64% משנה לשנה, כאשר מתוך סך המכשירים שנשלחו מציינת החברה כי 2.6 מיליון יחידות היו שייכות לסדרת ה-P9, כלומר, Huawei P9 ו-Huawei P9 Plus, הראשון בהם הושק בישראל לפני מעט יותר מחודש, לקראת סוף מאי 2016. בוואווי מציינים כי הנתון מהווה עליה של כ-130% בהשוואה לנתוני המשלוחים שהוצגו שנה קודם לכן עם דגם ה-Huawei P8.

Huawei P9 (צילום: גאדג'טי)

Huawei P9 (צילום: גאדג'טי)

חשוב לציין כי משלוחי מכשירים אינם מעידים על מכירות בפועל לצרכנים, אלא רק על משלוח ללקוחות החברה כמו ספקים וחנויות, אולם מעטות הן החברות אשר חושפות את נתוני המשלוחים הרשמיים. באשר לנתוני המכירות בפועל, אלו כמעט שלא נחשפים באופן רשמי על ידי היצרניות, פרט לאפל, הנוהגת להציג את נתוני מכירות האייפון באופן רשמי בדוחותיה הכספיים מידי רבעון.

לקראת סוף שנת 2015 חשפה וואווי כי במהלך השנה כולה שלחה מעל מ-100 מיליון יחידות ממכשירי הסמארטפון אותם מפתחת החברה, וכעת נחשף כי יעד החברה הנוכחי לשנת 2016 עומד על 140 מיליון יחידות. הדיווחים האחרונים המגיעים כעת מהחברה מציינים כי מדובר בעליה של כ-30% בהשוואה לנתוני המשלוחים שהתבצעו בשנה שעברה, מה שמעיד על נתון משלוחים שהסתכם ב-108 מיליון מכשירים במהלך שנת 2015 כולה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות