האם כך יראה HTC Desire 10? (מקור: Twitter)

הודלף: HTC עובדת על גרסת ביניים למכשיר הדגל שתקרא HTC Desire 10

| יום רביעי, 13 ביולי 2016, 15:03 | סלולר

יצרנית הסמארטפונים הטיוואנית HTC, שמכירותיה נמצאות בדעיכה מתמשכת כבר למשך לא מעט זמן, עובדת בימים אלו על סמארטפון חדש לשוק הביניים שיקבל את השם המסחרי HTC Desire 10, כך מוסר מדליף המובייל הפופולרי אוון בלאס, במספר ציוצים שפורסמו בימים האחרונים.

מציוצי המדליף בטוויטר אמנם לא עולים פרטים רבים, אם כי בדבריו הוא כתב, בתרגום חופשי לעברית: "מה שווה HTC 10 ללא Desire 10?" ומכאן שהמכשיר החדש עליו עובדת היצרנית יהווה למעיין וריאציה עבור מכשיר הדגל הנוכחי שלה, הוא כמובן ה-HTC 10.

עוד נמסר כי המכשיר יוצג במהלך הרבעון השלישי של השנה, משמע שהכרזתו תתרחש עד לסוף חודש ספטמבר הקרוב. בכל הנוגע למפרטו הטכני של ה-Desrie 10 לא נחשף אף לא פרט אחד קטנטן, כך שנדרש להמתין בסבלנות עד אשר יהפוך רשמי או, לחילופין, יתגברו השמועות והדיווחים בעניינו.

מלבד זאת, חשף בלאס בציוץ נוסף תמונה קטנטנה המתיימרת להציג את מערך הצילום הראשי של המכשיר, וממנה עולה כי ה-Desire 10 יגיע עם עדשת צילום מוקפת בפס מתכת או פלסטיק בצבע זהב, וכן יחד עם פלאש LED ופוקוס לייזר אוטומטי. שעות ספורות לאחר מכן פרסם עמוד טוויטר אנונימי למדי בשם I Love HTC Thailand תמונת הדמיה ראשונה מסוגה המתחקה, כך נראה, על הדלפתו של בלאס. יש להדגיש כי תמונה זו, המוצגת בראש הכתבה, מהווה יותר קונספט מאשר הדלפה מבוססת.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות