אחרי עשור: Dead Rising מגיע למחשב האישי ולקונסולת ה-PlayStation 4

| יום רביעי, 20 ביולי 2016, 13:25 | משחקים

Dead Rising הינו משחק אימה-הישרדות בעולם פתוח בו אנו משחקים את פרנק ווסט (Frank West) בעיצומה של אפוקליפסת זומבים. פרנק הוא צלם עיתונות המנסה לחקור את הסיבות לאסון העולמי, ומוצא את עצמו לכוד במרכז מסחרי בקולורדו. לאורך המסע פרנק פוגש מגוון דמויות, חלקן מעורערות נפשית, ומשתמש בכלי נשק מאולתרים כנגד הזומבים המאיימים לחסל את מה שנותר מהאנושות. המשחק כולל מספר סופים אפשריים, ומאפשר לשחקנים לחקור ולבצע החלטות שונות, המשפיעות על סיום המשחק.

המשחק Dead Rising המקורי, שיצא ב-2006 לקונסולת ה-Xbox 360, נותר משחק אקסלוסיבי של מיקרוסופט במשך עשור. כעת המשחק יעשה דרכו לקונסולת ה-PlayStation 4 ולמחשב האישי. הדיווח קיבל אישור רשמי של Capcom, החברה המפתחת את הסדרה.

ראשית הידיעה בפרסום באתר Exophase, שפירסם גביעים חדשים (Trophies) עבור המשחק Dead Rising. גביעים הינם ייחודיים ל-PlayStation, ומקבילים בתפקודם ל-Achievements של מיקרוסופט – הישגים וציונים מיוחדים אותם השחקנים מקבלים תוך כדי משחק. כלומר, עצם קיומם של גביעי PlayStation למשחק Dead Rising מביא למסקנה כי המשחק בדרכו לקונסולה של סוני. Exophase נחשב למקור אמין לפרסומים מסוג זה, שכן בדרך זו נחשפו בעבר קיומם של שחרורים מחודשים דומים, כמו Heavy Rain.

לאחר הפרסום, Capcom יצרה קשר עם האתר Eurogamer ואישרה כי המשחק Dead Rising אכן יגיע ל-PlayStation 4. החברה אף עדכנה כי המשחק יגיע גם למחשב האישי, וכי משחקי ההמשך Dead Rising 2 ו-Dead Rising 2: Off the Record יגיעו לקונסולות העדכניות, ה-Xbox One וה-PlayStation 4. לא נמסרו פרטים נוספים, ולא ידוע האם מדובר בגרסאות עם שיפורים גרפיים (Remaster) או לא, אך Capcom סיפרה כי פרטים נוספים יגיעו בקרוב.

מקורות
Eurogamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות