טיזרים חדשים לסדרות מארוול של נטפליקס

Defenders

לכבוד פתיחת כנס קומיק קון בסן דיאגו נטפליקס שחררה ארבעה סרטונים חדשים בכיכובם של גיבורי מארוול השונים. הסרטון הראשון הוא מונטאז’ של קטעים מ”דרדוויל” (Daredevil), “ג’סיקה ג’ונס” (Jessica Jones) ו”לוק קייג’” (Luke Cage), העונה על השאלה “מהו גיבור”. בסוף הסרטון ישנו דגש גם על המעניש (The Punisher), מה שנראה כמו נסיון לומר שיש גם סוג אחר של גיבורים. כמו שכבר ידוע לנו, אותם גיבורים אחרים (המעניש, בלייד, Ghost Rider ו-Moon Knight) יקבלו סדרות משלהם גם בהמשך, כשסדרה למעניש כבר בפיתוח.

הסרטון השני הוא טיזר ל”לוק קייג’“, בו אנו רואים שקייג’ מחליט להיות “הגיבור של הארלם”, ולראשונה מופיע מאהרשאלה עלי (Mahershala Ali) בתור היריב שלו, קוטונמאות’ (Cottonmouth), אדם מסוכן העומד מאחורי קרטל סמים רחב יריעה. הסדרה צפויה לצאת ב-30 לספטמבר הקרוב.

הסרטון השלישי הוא טיזר של סדרת ה”מגנים” (Defenders), מיני-סידרה שצפויה לצאת ב-2017 ותאחד את דרדוויל, ג’סיקה ג’ונס, לוק קייג’ וגיבור חדש לחלוטין, אגרוף הברזל (Iron Fist). בטיזר רואים אך ורק גזירי עיתון עם שמות הגיבורים, אך ניתן לשמוע בסופו את קולו של סטיק (Stick), המורה של דרדוויל, הלועג לכך שהם חושבים שהם יכולים להגן על ניו-יורק. קולו של סטיק, יחד עם צורת היד המתהווה מהגזירים, רומזת שאכן, כפי שמצופה, ה”מגנים” יצטרכו להתמודד מול “היד” (The Hand), ארגון נינג’ות מסוכן שהוצג ב”דרדוויל“.

הסרטון האחרון הוא טיזר ל”אגרוף הברזל“, סדרה שצפויה לצאת גם היא ב-2017, שגיבורה שולט באומנות לחימה קסומה. הטריילר מציג לראשונה את פין ג’ונס (Finn Jones) בתפקיד דאני ראנד (Dany Rand), הלוא הוא אגרוף הברזל. ככל הנראה דאני יהיה זה שיאחד את ה”מגנים”, ונשמע עוד עליו לקראת סוף השנה.

הפתעות רבות נוספות צפויות לנו בקומיק קון בסוף השבוע הקרוב, עם פאנלים וטריילרים לרוב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים