הכירו את חברי יחידת המתאבדים: חלק 3 – אל דיאבלו, קילר קרוק ואנצ’נטרס

אל דיאבלו, קילר קרוק ואנצ'נטרס מ"יחידת המתאבדים" (תמונה באדיבות Warner Bros) אל דיאבלו, קילר קרוק ואנצ’נטרס מ”יחידת המתאבדים” (תמונות באדיבות Warner Bros)

יחידת המתאבדים מורכבת מתחתית החבית של הטינופת האנושית. לכל אחד ואחת מחבריה יש יותר דם על הידיים מלרוצח הסדרתי הממוצע. אפשר לקרוא לחבריה “מפלצתיים”, אך חלקם באמת לא אנושיים לחלוטין, בעיקר אל דיאבלו (El Diablo), קילר קרוק (Killer Croc) ואנצ’נטרס (Enchantress).

אל דיאבלו

בקומיקסים של DC הופיעו שלוש דמויות שנשאו את הכינוי “אל דיאבלו”. בסרט תופיע הגרסה האחרונה, צ’אטו סנטנה (Chato Santana). צ’אטו היה דמות מאד מורכבת – ראש כנופיה אלימה וסוחר סמים למתבוננים מבחוץ, אך בשביל הקהילה ההיספאנית בעירו צ’אטו היה גיבור, מעין רובין הוד ששדד מהעשירים ועזר לעניים.

לאחר קרב יריות עם המשטרה הוא אושפז לצד לזרוס ליין (Lazarus Lane), אל דיאבלו המקורי, אדם אשר נשא בתוכו שד נקמה אלים. השד עבר אל צ’אטו, שקיבל ממנו את הכוח לשלוט באש ולייצר להבות מתוך גופו. צ’אטו המשיך להיות ספק-גיבוק-ספק-פושע והשתמש בכוחותיו, אך לאחר שהוא גרם למותם של חפים מפשע הוא החליט שלא ישתמש בכוחותיו יותר, עד אשר גוייס על ידי אמנדה וולר ליחידת המתאבדים. גם שם, כפי שאפשר לראות מהטריילר, הוא מסרב להשתמש בלהבות לטובתו.

את אל דיאבלו יגלם בסרט ג’יי הרננדז (Jay Hernandez).

קילר קרוק

סיפורו של ווילון ג’ונס (Waylon Jones) יכול היה להיות עצוב, אלמלא הוא היה הופך לרוצח סידרתי עם נטיה לקניבליזם. ג’ונס נולד עם מחלת עור נדירה שגרמה לו לגדל קשקשים קשיחים על כל גופו, ולפתח עוד כמה מוטציות על הדרך שעמן הרוויח את הכינוי “תנין רוצח”.

שנוא על ידי דודתו שגידלה אותו, ג’ונס מצא את עצמו תחילה כאטרקציה בקרנבל נודד, ולאחר מכן החליט שחיי הפשע יסדרו אותו יותר. עורו המקושקש והבלתי-חדיר, כוחו הפיזי העל-אנושי, האכזריות החייתית שלו והיכולת שלו לעצור את הנשימה זמן רב מהרגיל הופכים אותו לאחד מהאויבים המפחידים ביותר של באטמן. הופעתו כחבר ביחידת המתאבדים חריגה למדי, אך גם מאד אפקטיבית.

אדוואלה אקינוייה אגבג’ה (Adewale Akinnuoye-Agbaje) יגלם אותו בסרט, ומי שזוכר את הופעתיו הרבות, בין השאר כסיימון אדביסי מ”אוז”, ידע שאקינוייה-אגבג’ה לא צריך מסכת קשקשים כדי להיות מבעית.

אנצ’נטרס

אנצ’נטרס קיימת בעולם הקומיקס של DC כבר מ-1966, אך היא דמות שנוטה להיעלם לתקופות ארוכות, ולהופיע כשהכותבים שוב נזכרים בה. אחת מהתקופות הארוכות יותר שלה בתודעה הייתה ביחידת המתאבדים של וולר.

שמה האמיתי הוא ג’ון מון (June Moon), אישה צעירה וטובת לב שבתוכה שוהה ישות רבת עוצמה. בניגוד לאל דיאבלו, שמצליח לשלוט בכוחות שמעניק לו השד שבתוכו, אנצ’נטרס לא שולטת בשלה לחלוטין – היא מקבלת כוחות קסם אדירים, עם יכולות מגוונות ולא צפויות, והיא אף רגישה מאד לקסם, ומסוגלת להרגיש את הנוכחות שלו באחרים, ואף להשתמש בו לצרכיה.

כאשר היא בשליטה היא פועלת כגיבורה, אך מצבים של לחץ וחשיפת-יתר לקסם גורמים לישות הזדונית להשתלט, ולפזר סביבה רק הרס וחורבן. המתיחות בינה לבין שאר חברי הקבוצה תמיד גבוהה – אחד מתפקידיו של דדשוט, למעשה, היה לנטרל אותה במקרה והיא מאבדת שליטה לחלוטין.

את אנצ’נטרס תשחק הדוגמנית השחקנית קארה דלווין (Cara Delevingne).

קראו על דמויות נוספות מיחידת המתאבדים:

דדשוט (וויל סמית’)

אמנדה וולר (ויולה דייויס) וריק פלאג (ג’ואל קינמן)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים