המשחק Life is Strange יקבל עיבוד לסדרה

המשחק Life is Strange, שפותח על ידי חברת Dontnot והופץ על ידי Square Enix, יקבל כעת עיבוד לסדרה דיגילית, כך נמסר בהודעה רשמית לעיתונות מאת Square Enix.

Life is Strange הינו משחק הרפתקאות המחולק לכמה פרקים, בהם אנו נכנסים לנעליה של מקס קולפילד (Max Caulfield). מקס היא נערה חובבת צילום, שמגלה כי באמתחתה יכולת מיוחדת לשנות אירועים שונים על ציר הזמן. הכוח הזה מאפשר למקס (ולנו) לחקור מגוון אירועים מזוויות שונות, לפתור תעלומות ולבסוף – להשפיע באופן מהותי על אירועים בעלי חשיבות, הן אישית עבור מקס, והן עבור גורלם של רבים אחרים.

את הסדרה יפיקו Square Enix ו-Legendary Digital Studio, בשיתוף עם מפתחת המשחק Dontnod. לא ידועים פרטים רבים אודות הפרויקט, אולם נמסר כי הסטודיו dj2 Entertainment יקבל תפקיד מפתח בהפקת הסדרה, בהובלת דמיטרי ג’ונסון (Dmitri Johnson) ודן ג’בונס (Dan Jevons), שהפיקו בעבר סרטים עתירי אקשן ואפקטים למותגי גיימינג אחרים.

[su_vimeo url=”https://vimeo.com/108257156″ width=”640″ height=”420″]

לא נמסר האם הסדרה החדשה תעקוב אחרי אירועי המשחק במדויק, או שתציג סיפור חדש בארקדיה ביי. עם זאת, אין ספק כי יהיה מסקרן לראות את העיר המיוחדת, את Blackwell Academy ואת הדמויות הצבעוניות של המשחק, קמות לחיים. בינתיים, גיימרים שעדיין לא ניסו את המשחק מוזמנים להוריד את הפרק הראשון של Life is Strange בחינם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים