הפתעה לרוכשי ה-Xbox One S: מאסטר צ'יף מתחבא בתוך הקונסולה

רובנו לא פותחים את הקונסולות שלנו ומחטטים ברכיבים שלהן, אולם לעתים ניתן למצוא הפתעות משעשעות מתחת לכיסוי הפלסטיק. בעת שפירק את הקונסולה החדשה – ה-Xbox One S (דגם ה-2 טרה-בייט), היוטיובר אוסטין אוונס (Austin Evans) גילה כי בין רכיבי המכשיר מופיעה דמות קטנה של מאסטר צ'יף – הגיבור של משחקי Halo הפופולאריים, שעזרו למיקרוסופט להתחרות בהצלחה בפלייסטיישן.

מעבר להפתעה החביבה, נראה כי הקונסולה מודולרית, ורכיביה קלים לגישה ולהחלפה. למעשה, אוונס מדווח כי החלק המאתגר ביותר בפירוק המכשיר הינו לפתוח את המארז עצמו. כל היתר – הכוננים, ספק הכוח וכן הלאה, ניתנים לניתוק והחלפה בקלות רבה. הדבר חיוני במקרה ויש להחליף חלק שהתקלקל או אולי לשדרוגים אפשריים (כמו החלפת הכונן הקשיח). יש לציין כי פתיחת הקונסולה שלכם עלולה להפר את תנאי האחריות למכשיר, כך שלא מומלץ לפתוח אותה אם אינכם יודעים בדיוק מה אתם עושים.

אוונס משבח את הנדסת המכשיר, ומתעכב כמה רגעים על ספק הכוח החדש. בהשוואה לספק הכוח של המכשיר המקורי, ניתן לראות את פרי עבודתם של מהנדסי החברה. הספק הוקטן באופן משמעותי, כך שהתאפשרה הכנסתו לתוך מארז המכשיר. אוונס מצביע גם על גוף הקירור למעבד הקונסולה, שאמנם לא ירשים שחקני מחשב עם ציוד מתקדם, אך בהחלט מעורר השתאות בתוך קונסולה.

ה-Xbox One S הינה הדגם החדש של קונסולת ה-Xbox One. מדובר בדגם מוקטן ונוח יותר, שספק הכוח שלו מובנה במכשיר, ואיתו מגיע גם שלט חדש ונוח יותר. אפשרות נוספת של הדגם החדש היא הזרמת וידאו ברזולוציית 4K/UHD. המכשיר החדש הגיע רק עתה לשוק בארצות הברית, במחיר של 399 דולרים עבור גרסה ה-2 טרה-בייט, ועדיין לא הגיע רשמית לישראל.

מקורות
GameSpot
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות