דיווח: אולפני האחים וורנר החלו בפיתוח סרט הסולו הבא של סופרמן – “איש הפלדה 2”

מתוך "איש הפלדה" (קרדיט תמונה: Warner Bros Pictures) מתוך “איש הפלדה” (קרדיט תמונה: Warner Bros Pictures)

עושה רושם שהביקורות השליליות על יחידת המתאבדים אינן מערערות את שיווי משקלה של DC Comics והיא כבר עם הפנים אל היעד הבא של היקום הקולנועי שלה – סרט ההמשך של סופרמן, “איש הפלדה 2” (Man of Steel 2).

לפי דיווח באתר The Wrap, אולפני האחים וורנר ו-DC כבר החלו בעבודת הפיתוח לסרט הסולו הבא של סופרמן, והוא ימשיך את הסרט המקורי של זאק סניידר מ-2013. הדיווח מוסיף כי DC מודעים לכך שהמעריצים אינם מרוצים מההופעה הקולנועית הקודמת של סופרמן, וחשוב להם הפעם להציג את הדמות המרכזית הזו בצורה הטובה ביותר.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו מידע נוסף על הסרט, לא מבחינת עלילה ולא מבחינת תאריך יציאה משוער לאקרנים. אמנם אולפני האחים וורנר שריינו בעבר את התאריכים 5 באוקטובר 2018 ו-1 בנובמבר 2019, אבל אין שום ערובה לכך ש”איש הפלדה 2″ יהיה מוכן עד אז. השערה אחת שאנחנו כן מרשים לעצמנו להעלות היא שסופרמן יגולם על ידי הנרי קאביל, שגילם כבר את הדמות בבאטמן נגד סופרמן ועתיד לעשות זאת שוב בסרט ליגת הצדק.

עושה רושם כי DC אינה משאירה רגע דל בלוח הזמנים שלה – ביוני 2017 גל גדות תחזור למסך הגדול בסרט סולו ראשון של וונדר וומן. ארבעה חודשים לאחר מכן יגיע לקולנוע ליגת הצדק, הסרט שיאחד בין גיבורי-העל העיקריים של DC – הפלאש, וונדר וומן, אקווהמן, סייבורג, באטמן וסופרמן.

*הכתבה הופיעה לראשונה באתר גיקלואיד

השוואת מפרטים