אתר DisplayMate קבע: מסך ה-Galaxy Note 7 הוא מסך הסמארטפונים הטוב ביותר

אם חפצה נפשכם בסמארטפון עם איכות התצוגה הטובה ביותר, הרי לכם המכשיר המושלם עבורכם: מסך ה-Super AMOLED של ספינת הדגל Samsung Galaxy Note 7 הינו צג הסמארטפונים הטוב ביותר מבין כל המכשירים הזמינים כיום בשוק, כך קובע באופן חד וחלק ד"ר ריימונד סוניירה, נשיא אתר המסכים הפופולרי DisplayMate, במאמר החדש שפורסם במהלך היממה האחרונה.

כמתואר במחקר החדש, מסך ה-Galaxy Note 7 מצליח לעקוף כמעט בכל קטגוריה את המסכים של מתחריו, הסמארטפונים הזמינים כיום בשוק. למעשה, לטענת ד"ר סוניירה, המכשיר אף שובר שיא בכל הנוגע לבהירות המסך, בעודו מצליח להגיע לבהירות מרשימה של למעלה מ-1,000nits ובכך הופך לסמארטפון בעל הבהירות הגבוהה ביותר איי פעם. גם בכל הנוגע לשיעור ההשתקפות של המסך רושם הנוט 7 שיא, כשזה עומד על 4.6% בלבד. המכשיר הצעיר מחליף במקומו את מכשירי סדרת ה-S7, לה שייך האתר עד עתה את תואר מסך הסמארטפון הטוב ביותר.

מדבריו של ד"ר סוניירה ריימונד, ששיבח את ה-Galaxy Note 7 במאמרו החדש:

מכיוון שסדרת ה-Note מובילה לרוב בטכנולוגיית המסכים, ה-Note 7 היה צריך להיקרא בשם Note 8 על מנת ששמו יעמוד בקו אחד מול ה-Galaxy S8 העתידי. מסך ה-Galaxy Note 7 הוא צג הסמארטפונים המהפכני והמתקדם ביותר שאיי פעם בחנו.

ה-Samsung Galaxy Note 7 מגיע למשתמשיו עם מסך 5.7 אינץ' ברזולוציית Quad HD, הקמור מימינו ומשמאלו בתצורת Edge המוכרת, תוך שמירה על שוליים מצומצמים במיוחד. נוסף על כך, מציע המכשיר את אחת ממערכות השבבים Exynos 8890 או Snapdragon 820, זיכרון 4GB RAM, סורק קשתית (Iris Scanner), רכיב אחסון בסך 64 גיגה-בייט ניתן להרחבה ומערך מצלמות ברזולוציית 12 ו-5 מגה פיקסל עבור החיישן הראשי והמשני, בהתאמה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות