וואווי (צילום: גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מכשיר הדגל הבא של וואווי עשוי להגיע מצוייד בטכנולוגיית טעינה מהירה בשם SuperCharge

בחודש נובמבר של השנה שעברה הציגה חברת Watt Lab, הנמצאת בבעלות מלאה של ענקית המובייל הסינית וואווי, טכנולוגיית טעינה מהירה מתקדמת במיוחד, המסוגלת להטעין סוללה בקיבולת 3,000mAh מ-0% ל-48% תוך 5 דקות בלבד. כעת נראה כי טכנולוגיה זו עשויה להגיע אלינו בקרוב מאוד, כאשר היצרנית רושמת את שם המותג SuperCharge, העשוי להתברר בסופו של דבר כשמה הרשמי של טכנולוגיית הטעינה המהירה המתקדמת.

מתוך בקשת החברה לרישום שם המותג אמנם לא ניתן להסיק פרטים רבים אודות כוונותיה, אם כי ניתן להעריך כי זהו השם בו תבחר היצרנית לייצג את טכנולוגיית הטעינה המהירה, שהוצגה לראשונה במסגרת כנס הסוללות Battery Symposium ה-56 במספרו לפני קרוב לשנה. על פי הערכות שונות שרצות ברשת, עשויה החברה לשלב את הטכנולוגיה במכשירי הדגל הבאים מבית ייצורה, Mate 9 ו-Mate S2, שצפויים להחשף מאוחר יותר השנה – אחד מהם כבר בחודש הבא כחלק מתערוכת IFA 2016.

במקרה שאכן תבחר וואווי לבצע שימוש בטכנולוגיה במכשירי הסמארטפונים הבאים שלה, תוכל החברה להשאיר הרחק מאחור את טכנולוגיות הטעינה המהירות הזמינות כיום בשוק, בהן Dash Charge של וואן-פלוס, Turbo Charge של מוטורולה (מבית לנובו), Quick Charge של קוואלקום ועוד. מלבד סמארטפונים, ציינה וואווי במעמד הצגתה כי היא עשויה לשלב את הטכנולוגיה במוצרי מחשוב לביש ואף במכוניות חשמליות.

צפו בהדגמה לטכנולוגיית הטעינה המהירה של וואווי:

מקורות
Android Authority
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות